איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר 03-6798174
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר
שיפוץ חיצוני- מלון דן כרמל






 

 

פרוייקט שיפוץ חיצוני זה בוצע במשך כ 15 חדשים במהלך השנים 1999-2000. העבודות בוצעו ע"י כ 15 עובדים ובלוח זמנים מדויק על מנת לאפשר את פעילותו התקינה של המלון ואת איכלוס החדרים המתוכנן מעת לעת, על פי תכנית תפוסת החדרים במלון.


עבודת שיפוץ חיצוני זו כללה למעשה את שיקום כל חזיתות המלון, מרפסות ומבנים סמוכים אחרים.

 

עבודות שיקום ואיטום נוספות בוצעו בקומת הגג, בפנטהאוזים, מרפסות חדרי אורחים, מטבח, חדרי רחצה ,שיקום בטון בתקרות חניון תת קרקעי- קומת מרתף, סאונה ושטחי שרות אחרים.


במסגרת עבודות שיקום חזיתות הוחלפו אלמנטים טרומים (קרניזים) קיימים באלמנטים חדשים עשויים פוליסטירן מוקצף (קלקר), כאשר כל אלמנט צופה בשכבת איטום צימנטית ובשכבה עליונה של שליכט צבעוני גמיש.  

 

אלמנטים אחרים חוזקו וקובעו אל הקירות באמצעות ברגי עיגון יעודיים. עבודות שיקום מבנים ובטונים בוצעו לכל העמודים והקורות, למעקות , קירות בטון בסביבת הגג, מגדל קרור- ועוד.

 

לסיום - בוצע ציפוי בשליכט חיצוני ובצבע כולל אטימת רצפות של כל מרפסות המלון.

 

בחזיתות הצפונית והדרומית של המלון בוצע ליטוש של כל חיפוי השייש, חיזוק לוחות לקירות, החלפת לוחות במקומות הנחוצים וכולל איטום פוגות / מישקים בין הלוחות.  כמו כן בוצעו עבודות תיקון פסיפס על מפלי ובריכות נוי בחזית המלון.

 

בגלריית התמונות ניתן לצפות בתמונות נוספות המתארות את שלבי עבודות שיקום חזיתות – מלון דן כרמל.

 

 

ראה גם עבודות שיקום ושיפוץ חיצוני נוספות, שיפוץ חיצוני – מלון דבורה, מלון דן ת"א, מלון דן פנורמה ובתי מלון נוספים ברחבי הארץ.

 

שאלות ופניות ניתן להפנות אל פורום איטום ושיקום ונשמח לסייע.

 

בברכה,

 

איטומן-

מומחי איטום ושיקום מבנים

 

   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs