איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

שיפוץ קירות חוץ  (גבי)

שלום איתמר,

 

הקל ביותר יהיה לבצע צבע גמיש:

 

במקרה זה תוכל לצבוע את אותן קירות ישירות על השפריץ הקיים. אך לאחר בצוע תיקונים יש להתיז שפריץ דומה על גבי התיקונים, וברוב המוחלט של המקרים זה יגרום להבדל בין הטקסטורה הנוכחית של הפשריץ לבין הטקסטורה החדשה. כך שאם הקיר דורש מספר גדול של תיקונים עדיף לחדש את כולו. אם מדובר על תיקונים בתיקונים מקומיים בודדים- זהו הפתרון הקל והנוח ביותר לבצוע.

 

שיפוץ קירות עם שליכט אקרילי / מינרלי:

 

בשני המקרים על הקיר להיות מיושר וחלק לפני הבצוע. מילוי עם השליכט עצמו אינו נכון ואינו מקנה קיר מיושר. כנ"ל לגבי שימוש עם אלטק-ויולט. החומר מצויין אך דרושה יד אומן על מנת לקבל  בעזרתו קירות ישרים וחלקים לגמרי. הוא יכול להתאים רק להחלקה סופית / מילימטרית.  במקרים של שיפוץ קירות עם שפריץ נהוג לבצע שכבת טיח דקה ועליה לבצע את השליכט העליון, כאשר עוד יותר טוב יהיה לבצע אלטק ויולט על גבי הטיח, לקבלת קיר מוחלק לגמרי, ורק אחר כך להמשיך עם השליכט.

 

אם השפריץ יושב חזק על קירות הבית ניתן לבצע עליו טיח דק, מועשר בדבק לטקס SBR. ניתן גם ליישם שכבה ראשונה דלילה של מלט מהול במים ומועשר בדבק לטקס ואחר כך, בעוד החומר מעט רטוב- ליישם את הטיח.  מומלץ לבצע זאת כאשר הפריץ הקיים מתפורר בקלות למגע יד (נושרים ממנו גרגרים), תופעה שמאוד נפוצה על קירות עם שפריץ צימנטי גס ועבה.

 

בהצלחה,

 

גבי

 11/10/2009 17:43:29 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש חידוש קירות חוץ עם שפריץ  (איתמר)

  פתח הודעה בחלון חדש שיפוץ קירות חוץ  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs