איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איתור נזילה  (גבי)

שלום ענת,

 

לצערי כנראה שהוצאות התיקון חלות עליך בלבד. אם ישנה או היתה נזילה מצנרת של דירתך, הרי שיהיה עליך בלבד לשאת בהוצאות התיקון.

 

לשאלתך:

 

1.  אם מקור הנזילה הוא צינור ששייך לבנין המשותף, ההוצאה של התיקון חלה על ועד הבית.

 

2.  יתכן מצב שבו תוקנה אותה נזילה אך קיימים מים מתחת לריצוף. במקרה שכזה הרטיבות תמשיך להופיע אצל השכן למשך מספר שבועות נוספים.

 

3.  באותו ענין- אם ישנה רטיבות מתחת לריצוף של דירתך היא כנראה שתתפשט הלאה אל מתחת לאזורים אחרים בדירתך. רטיבות שכזו יכולה לגרום לנזקים נוספים, במיוחד בדירה שלך. כך שמאוד מומלץ לבצע בדיקה יסודית.

 

4.  בהנחה שיש ביטוח לדירה, עליך להפעיל אותו ולתבוע את חברת הביטוח על כל הנזקים, כולל החלפת הריצוף (אם צריך) וכולל הנזקים של השכן. אם אכן ישנו ביטוח שכזה יש להפעילו באמצעות שמאי חיצוני בלתי תלוי ואין לסמוך על שום המלצה שתינתן משמאים מטעם חברת הביטוח.

 

ניתן גם לבצע בדיקה נוספת של איתור נזילות, באמצעות מצלמה תרמית, אם ע"י האינסטלטור או  ע"י חברה חיצונית עם ציוד מתאים.

 

בשלב הנוכחי מומלץ לקרוא לאינסטלטור , לבדוק שוב את הצנרת , לפרק מספר מרצפות ולראות מה מצב הרטיבות ואם היא נדדה למקומות אחרים בדירתך.  משם- להמשיך הלאה, בהתאם למצב עם הביטוח (אם ישנו).

 

הכי חשוב : שיהיה בהצלחה.

 

גבי

 30/09/2009 19:49:26 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש נזילה בדירה של השכן שנמצאת תחתי  (ענת)

  פתח הודעה בחלון חדש איתור נזילה  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs