איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

אני מתנצל אבל שאלתי לא הובנה, ולא היה עליה תשובה קודם.  (שלמה)

בוקר טוב וסליחה

אני חש שסבלנותך הידועה לשבח כבר מגיעה לקיצה. אך פשוט דברי לא הובנו.  ואת השאלה ששאלתי לאחרונה לא שאלתי קודם ולא היתה תשובה לזה בתקשורות הקודמות.

אנסה להסביר שוב: קטע מהקיר הרטוב הוחלק עם חול מחצבה, וזהו חלק מקיר אחד שלם, וברגע זה כל הקיר מיושר באופן אחיד, אלא שחלקו בחול ים וחלקו בחול מחצבה. המקום שהוחלק בחול מחצבה סדוק פה ושם (ויותר מהמקום שהוחלק בחול ים). לדבריך לא עושים החלקה עם חול מחצבה. כעת אם אחליק את אותו הקטע בחול ים כנדרש, הרי הקיר השלם לא יהיה אחיד,  כי הקטע שאחליקו מחדש יהיה ממילא עבה יותר ויבלוט.

לשאלה זו לא היתה תשובה כלל. כי אמנם כתבת שבמקום שיש סיקה אין צורך כלל לחזור ולהחליק, אבל שם דיברת כשעשו החלקה בחול ים ורק ביחס המשונה, ולא כשעשו החלקה בחול מחצבה. ואדרבה כתבת קודם במפורש שהחלקה לא ניתן לעשות בחול מחצבה, וא"כ לכאורה דין הקטע הזה כדין מקום שלא הוחלק, ואי אפשר לעשות עליו סיקה עדיין.

תודה ושוב סליחה!


 26/07/2009 07:26:35 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש אני מתנצל אבל שאלתי לא הובנה, ולא היה עליה תשובה קודם.  (שלמה)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש איטום חדר אמבטיה  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש תודה!  (שלמה) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs