איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

מעטפת קומה שניה  (גבי)

שלום אורן,

 

את שלב האיטום הייתי דוחה למועד ההתקנה של הסף / החלון. ממילא יהיה צורך להתאים את שטח האיטום לסף שיורכב אחר כך.

 

בנוגע לאיטום של החלק התחתון (המגרעת), יש לאטום אותה לפני הטיח ולא אחר כך. אפשר לתת שכבה של מלט + חול+דבק (שכבת הרבצה עבה) בתחתית החלון ואחר כך להמשיך כרגיל : שכבת הרבצה בקירות וטיח מיישר מעל. בכל מקרה האיטום צריך להיות לפני הטיח ולא לפני השליכט, הן מבחינת האחיזה של השליכט והן משום שמריחת חומר האיטום תשנה את המרקם של הקיר , מה שעלול ליצור  הבדל במירקם של השליכט החיצוני.

 

לא לגמרי הבנתי מהתאור שלך אם הטיח עצמו יראה כמו שזה נראה כעת , כלומר עם מגרעת במקום של החלון, או שהטייח יכסה את כל הקיר כך שהחלון לא יראה כלל.  

 

אם החלון ישאר שקוע, הרי שהאופציה השניה שעומדת בפניך היא לבצע את כל ההכנות כבר כעת, במיוחד את אותן חגורות בטון שחסרות.  בצורה זו תוכל להמנע מהרס השליכט החיצוני בעתיד. שים לב שלא ניתן לבצע תיקונים בקירות שיש עליהם  שליכט חיצוני צבעוני. כך שיהיה כדאי לבצע את כל השלבים הנכונים כעת, כך שבעתיד תוכל "לחתוך" בעדינות את מסגרת החלון ולהרכיב אותו, ללא גרימת נזק לשכבת השליכט. (אם יגרם נזק לשליכט תצטרך לצפות את כל הקיר מחדש..).

 

גבי

 11/05/2009 22:16:05 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש משקופי חלונות  (אורן)

  פתח הודעה בחלון חדש מעטפת קומה שניה  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש הדבקת ספי השייש  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs