איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

יריעות, פוליגג  (גבי)

שלום חיים,

 

אנא הבהר יותר את הבעיה : לא הבנתי אם יש או אין חדירת רטיבות אל הבית (ישנו שם סימן שאלה בסוף המשפט).

 

עקרונית אין לבצע אטימת גג עם חומרים אקרילים, כאשר ישנן שלוליות. החומרים האקרילים נמסים במהלך הזמן כאשר הם נתונים תחת תנאים של רטיבות מתמשכת (מים עומדים).     ראה בענין זה את המאמר על איטום גגות.

 

לא ברור משאלתך אם האיטום בוצע כדי תקן נזילות קיימות או לצורך חידוש והלבנה בלבד. גם אופן הבצוע לא ברור. העבודה היתה אמורה להתבצע בשלוש שכבות (שכבת יסוד + שתיים נוספות).

 

במצב הנוכחי, אם אין נזילות בגג, ואם מדובר על שלוליות קטנות- עדיף להערכתי להשאיר את העסק כפי שהוא. תיקון השלוליות מצריך עבודה מקצועית יותר ועדיף שיבוצע ע"י איש מקצוע.  התיקון גם יצריך את הסרת הפוליגג מהשטח כך שאם אין נזילות, עדיף להשאיר את המצב כפי שהוא ומאוחר יותר לטפל בגג באופן יסודי.

 

לענין בטקל:

 

אותו בטון אוורירי ופריך הוא אכן בטקל. בטקל אמור להיות מבוצע מתחת לשכבות האיטום בגגות חשופים, מתחת ליריעות ביטומניות.  הבטקל משמש לצורך יצירת שיפועים ולצורך בידוד הגג ואם הוא בוצע על גבי היריעות כנראה שהמטרה היתה בידוד בלבד, מתחת לרעפים.

 

אם תפרט יותר נתונים נשמח לעזור הלאה.

 

בהצלחה ושב"ש,

 

גבי

 31/10/2008 05:26:49 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש יריעות איטום  (חיים)

  פתח הודעה בחלון חדש יריעות, פוליגג  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs