איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

הרמת דודי שמש לפני זיפות  (גבי)

שלום רונן,

 

הרמת הדודים היא אכן פעולה נכונה ומאוד רצויה.

 

לעיתים, כאשר מדובר על גג עם הרבה דודים מאוד ישנים, אשר שקועים עמוק בתוך הזפת, אין מנוס מהרמת אותם דודים. הדבר נכון במיוחד כאשר גוף הקולטים עצמו שקוע בתוך הזפת. במקרה שכזה מי הגשמים יכולים לחדור דרך הקולט עצמו אל מתחת לשכבת הזפת.   במרבית המקרים הקולטים עצמם נמצאים מורמים מעט ממפלס הגג, ורק רגלי הדודים שקועים במקצת בזפת, שזהו מצב פחות קיצוני (מזפתים מסביב לרגלי הדוד).   כך שעל מנת לאשר או לשלול את נחיצות הרמת הדודים יש לראות אם רק רגלי הדודים שקועים בזפת- או גוף הקולטים עצמם.

 

באופן עקרוני, הרמת הדודים היא פעולה נכונה.    אם ברצונך להיות שקט בנוגע לעלות הענין תוכל לשכור את שרותיו של אינסטלטור חיצוני שיבוא ויבצע את כל עבודות הרמת הדודים, של כל הדיירים. האינסטלטור יכול להגיע באותו מועד שבו מבוצע הזיפות, וזה גם מומלץ, משום שבמקומות שבהם יורמו דודים ישנים יהיה צורך לבצע תיקון בשכבת הזפת (לפני הנחת המרצפות).

 

שב"ש,

 

גבי

 25/07/2008 18:26:20 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום גג  (רונן)

  פתח הודעה בחלון חדש הרמת דודי שמש לפני זיפות  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs