איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

שלד בבניה  (גבי)

שלום משה,

 

וחג עצמאות שמח.

 

שאלתך כללית מאוד וחסרים נתונים על מנת לתת תשובות ראויות. כאשר בונים בית יש לאטום למעשה את כל המעטפת שלו, כולל קירות, מרפסות, גג, וחלקים תת קרקעיים של השלד. בנוסף יש לאטום חדרים רטובים (מקלחות, חדר כביסה).

 

באופן עקרוני תכנית המבנה , כולל פרטי האיטום, אמורים להמסר לידך על ידי האדריכל / המהנדס שמתכנן את בצוע השלד.

 

המפרט הטכני של האיטום תלוי במספר גורמים ומשתנה בהתאם. לא ברור למשל אם יש או אין מרתף, אם הבית נושק לקרקע או שבנוי על עמודים- ועוד.

 

באופן כללי, בעת בניית השלד יש לדאוג לאיטום שלו (ושל המרתף- אם קיים). האיטום של השלד מתבצע עם חומרי אטימה ביטומנים משחתיים, בהתזה או במריחה. חומרים מקובלים לשימוש הם למשל מסטיגום, פלקסיגום (של חברת ביטום) או אלסטופז 2000  (של חברת פזקר)- ועוד...   ראה מפרטים באתרים של החברות הנ"ל.

 

המחירים עצמם גם כן תלויים בגודל השטח המדובר (אם או בלי מרתף) ובעובי השכבות הנדרש על ידי המתכנן, בהתאם לתנאי השטח וסוג הקרקע.  קיימים פרמטרים נוספים שיש להתייחס אליהם, במיוחד אם קיים מרתף / מקלט תת קרקעי.

 

אנא פרט יותר נתונים ונשמח לעזור הלאה.

 

יום טוב,

 

גבי

 08/05/2008 18:17:04 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום - טרם בניית השלד  (משה)

  פתח הודעה בחלון חדש שלד בבניה  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs