איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

קיר חיצוני עם חיפוי אבן  (גבי)

שלום דני,

 

התשובות לרוב השאלות נמצאות במאמר על איטום קירות חיצונים בחומר איטום שקוף מסוג סילוקסן, כולל מפרט טכני לבצוע.

 

לשאלתך:

 

הדרך היעילה ביותר לאטום קירות עם חיפוי היא כמובן לאטום אותם לפני הבצוע של החיפוי... כמובן שמדובר על עבודה שונה לגמרי ויקרה הרבה יותר.

 

ניתן לאטום את הקירות עם חומר מסוג סילוקסן אך תחילה יש לאטום את כל הסדקים הנימיים בכוחלה / רובה, באבנים עצמן ובמקומות חיבור רגישים (סביב חלונות , פינות במפגשי קירות / קרניזים ,ובקצה העליון של הקיר).

 

יש לגשת אל העבודה כאילו שלב ההכנות לבדו הוא זה שיאטום את הקיר. רק לאחר סיום האיטום של כל אותם סדקים נימיים ואחרים- מגיע השלב של ההתזה.  לא ציינת איזה חומר יש ברשותך, אך רצוי להתיז חומר שקוף על בסיס סילוקסן ולא חומר סיליקוני על בסיס מים. יש לעקוב אחר הוראות הבצוע במדוייק, כולל ערבוב יסודי של החומר לפני השימוש, נקיון הקיר ועבודה על משטח יבש לחלוטין.

 

אם הנך חושש שישנה כעת רטיבות כלואה בתוך הקיר כתוצאה מהחורף האחרון- אז עדיף להמתין מספר חודשים ורק אחר כך (נאמר בחודש אוגוסט) לבצע את ההתזה.

 

אם תבצע את כל השלבים עם תשומת לב ואם לא תחסוך כלל בכמות החומר-  תקבל קיר אטום. יש להתיז את החומר היטב אל תוך הקיר , במיוחד אל תוך הפוגות שבין האריחים. 

 

בהצלחה,

 

גבי

 13/04/2008 19:03:34 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש חדירת מים לבית  (דני)

  פתח הודעה בחלון חדש קיר חיצוני עם חיפוי אבן  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש בנוגע לאיש מקצוע  (דני)

      פתח הודעה בחלון חדש קבלן איטום  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs