איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

בידוד גג , מבנה בטון  (גבי)

שלום שלומי,

 

את הגג ניתן לבודד באמצעות הנחת לוחות קלקר על גבי שכבת האיטום. מעל לוחות הקלקר מניחים בד עבה להגנה ("בד גאוטכני") ואחר כך שכבת חצץ. לפני בצוע הבידוד יש לחדש את שכבת האיטום (עם יריעות ביטומניות) ולבצע בדיקת הצפה לבדיקת האיטום.  בשיטה זו יתקבל בידוד סביר של הגג.

 

אפשרות נוספת היא להניח על האיטום הנוכחי את לוחות הקלקר ואחר כך לצקת מעליהם שכבת בטקט (בטון-קל לשיפועים). מעל הכל מבצעים שכבת איטום חדשה (עם יריעות ביטומניות). שיטה זו מבוצעת בבתים חדשים 0בבניה), מבודדת יותר טוב, אך יקרה יותר.

 

לא דיברנו עדיין על הבידוד בקירות : בבתים חדשים (בבניה) מבצעים את הבידוד על גבי הקיר החיצוני, לפני הבצוע של הטיח. הבידוד מתבצע באמצעות לוחות קלקר מסוג "אדקס". אלו לוחות קלקר שהצד החיצוני שלהם מכוסה בשכבה צימנטית שעוזרת לטיח החיצוני להאחז עליהן. במקום הקלקר אפשר גם להשתמש בפוליאוריטן מוקצף.

 

אלטרנטיבה אחרת היא לבצע את הבידוד מבתוך הבית, על גבי הקירות הפנימיים, ואחר כך לכסות את הבידוד עם קירות גבס. הבידוד יכול להתבצע עם מספר חומרים וקיימים לוחות בידוד מוכנים אשר מיועדים למטרה זו.

 

כמובן שבכל המקרים המתוארים לעיל מדובר על עלות בצוע גבוהה מאוד.

 

בהצלחה,

 

גבי

 17/01/2008 15:32:18 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש בית בנוי מבטון !קר מאוד בחורף וחם מאוד בקיץ מה עושים?  (שלומי)

  פתח הודעה בחלון חדש בידוד גג , מבנה בטון  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs