איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום גג, יריעות.  (גבי)

שלום רחל,

 

לצערי יהיה עליך להתמודד מול הקבלן על פי מה שסוכם בינכם מלכתחילה. אם במפרט הטכני שהגיש הקבלן לא נכללו עבודות של תיקון שיפועים- הרי שתאלצי להתפשר עמו.

 

מהתאור שלך של מצב השיפועים בגג כנראה שיש צורך לבצע שיפועים חדשים על כל שטח הגג, או על חלקים גדולים ממנו. אך לא תוכלי לדרוש זאת מהקבלן אם לא סוכם על כך מראש. בצוע שיפועים חדשים על כל שטח הגג האמור איננו כלול במסגרת עבודות האיטום שהקבלן היה אמור לבצע. יחד עם זאת היתה זאת מחובתו להודיע לך שיש צורך בבצוע שיפועים חדשים - לפני תחילת עבודות האיטום.

 

בקיצור : הקבלן היה אמור להודיע לך על הצורך בבצוע שיפועים חדשים , לפני תחילת העבודה. תיקון השיפועים, או יציקת שיפועים חדשים על כל שטח הגג - כרוך בהוצאה כספית נוספת ולא תוכלי לאלץ את הקבלן לעמוד בהוצאה זו.

 

 כל מה שתוכלי לעשות  כעתהוא לנסות ולהתפשר עמו על אופן התיקונים או לחילופין להציע לו תשלום סביר נוסף שלכל הפחות יכסה את ההוצאות הכרוכות בתיקון.

 

לצערי זהו המצב. לא תוכלי לחייב אותו לעמוד במפרט שמופיע באתר זה משום שלא על מפרט זה התחייב הקבלן והיה על שניכם לסכם זאת מראש בינכם.

 

בהצלחה,

 

גבי

 23/12/2007 21:56:49 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום הגג (יריעות ביטומניות)  (רחל)

  פתח הודעה בחלון חדש תיקון שיפועים בגג עם יריעות.  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש תיקון שיפועים בגג  (רחל)

      פתח הודעה בחלון חדש איטום גג, יריעות.  (גבי)       << את/ה כאן

        פתח הודעה בחלון חדש רחל - תיקון השפועים בגג  (רחל)

          פתח הודעה בחלון חדש תיקון שיפועים  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs