איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

תיקון שיפועים בגג  (רחל)

לשאלתך : זהו בית ישן - כן.

עפ"י המפרט הטכני הקיים באתר שלכם , כל היריעות דורשות בין היתר , כשלב בהכנת הגג לאיטום - בדיקת שיפועים ע"י התזת מים בגג. ואם מתגלים שקעים - יש לתקן אותם. אמת?

 

החלק הכי בעייתי שיש עליו יציקה הוא בגודל של 3-4 מ` לאורך וכמטר אחד לרוחב לפחות. יש עוד שקעים פה ושם לאורך ורוחב הגג ששם עומדים מים . אבל הראשון הוא החלק הכי בולט ובעייתי ובמיוחד לאור הנזק הממשי בתקרת המרפסת שמעליה עומדיםהמים . רואים את הברזל החלוד של התקרה , רטיבות . נשירת בטון  , קילופי טיח וכל זה ממש מתחת לאותו מקום בגג .

 

גודל הגג - 70 -80 מ"ר כולל הרולקות .(משוער) כי לפי רישום המקרקעין- שטח הבית ברוטו הוא רק 53 מ"ר . אז גם אם מוציאים את שטח הקירות וכ"ו אני לא יודעת אם מגיעים ל80 מ"ר.

הוא טוען שהוא בדק וכו` ושאני לא אמרתי לו לעשות שיפועים. אני טוענת שגם לא אמרתי לו הרבה דברים אחרים לצורך הכנת הגג והוא עשה , לטענתו. ומה גם שהמפרט מורה לו לעשות והוא גם ראה את הדירה שלי קודם.

 

רחל

 

 23/12/2007 12:29:23 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום הגג (יריעות ביטומניות)  (רחל)

  פתח הודעה בחלון חדש תיקון שיפועים בגג עם יריעות.  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש תיקון שיפועים בגג  (רחל)       << את/ה כאן

      פתח הודעה בחלון חדש איטום גג, יריעות.  (גבי)

        פתח הודעה בחלון חדש רחל - תיקון השפועים בגג  (רחל)

          פתח הודעה בחלון חדש תיקון שיפועים  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs