איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

נזילה בגג  (גבי)

שלום רונן,

 

הפתרון שהוצע על ידי הקבלן הנו אילתור ואינו פתרון מקצועי. כמו כן לא ניתן לתת אחריות על תיקון שכזה משום שהרטיבות יכולה לחדור גם ממקומות יותר מרוחקים בגג. הדבר נכון במיוחד כאשר הרטיבות מופיעה במקום נמוך בגג (ליד המרזב למשל), משום שחדירת מים אל מתחת לשכבת האיטום תגלוש מטה מתחת לשכבת האיטום ,  אל החלק הנמוך יותר.   

 

תיקון מקצועי של יריעות ביטומניות נעשה על ידי הלחמת היריעות במקומות הנחוצים והלחמת טלאים של יריעות במקומות הקרועים / על גבי חורים. גם במקרה זה לא ניתן לתת אחריות. אחריות נותנים / מקבלים כאשר מבצעים אטימה של כל השטח האמור.

 

יש להבין דבר כזה: אטימה חלקית של הגג איננה יכולה להבטיח את הצלחת האיטום. אטימה מקומית יכולה להתבצע גם עם חומרים כמו פוליגג , אקרילפז או מולטיגג, בהנחה שאין מים עומדים באזור זה (מכיוון שהפוליגג לא עמיד במים עומדים). אך מדובר על אילתור בלבד.   זה לשיקולך אם ברצונך לנסות לבצע את אותו תיקון בצורה זו או אחרת.  

 

אגב- גם אם עושים מריחה של פוליגג על קטע שכזה יש לבצע אותה על פי ההוראות: שכבת יסוד דלילה ואחר כך שתי שכבות נוספות.  ראה את המאמר על איטום גגות בחומרי איטום אקרילים

 

לענין המחיר : הוא כבר תלוי במחירי השוק. אם הקבלן שולח פועל במיוחד לעבודה זו יתכן שהמחיר סביר. אם הוא מבצע בעצמו: המחיר מופרז. עלות החומר כ 150 שקלים בלבד ומכיוון שאינך מקבל אחריות על עבודה כזו הכי פשוט יהיה לבצע אותה בעצמך...        הערה אחרונה: בדוק אם הקבלן אליו פנית עובד עם יריעות ביטומניות. ישנם קבלנים שלא עובדים עם יריעות ולכן מציעים פתרונות אחרים שיותר קלים לבצוע.

 

קיבלת את כל הנתונים.  השאר - לשיקולך.

 

שיהיה בהצלחה,

 

גבי

 03/12/2007 18:40:34 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש האם איטום נזילה מגג עם יריעות ביטומניות נעשה עם פוליגג  (רונן)

  פתח הודעה בחלון חדש נזילה בגג  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש גבי תודה , נראה לי שהחסרתי פרט חשוב  (רונן)

      פתח הודעה בחלון חדש מפלס גג תחתון  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs