איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

גג מרוצף  (גבי)

שלום,

 

לדעתי לא כדאי להתעסק בהבאת החומרים למקום בעצמך משום שדרושות עבודות הובלה ידניות של שקי טיט, רובה, אריחים וכולי.   עבודות על גג מרוצף הן תמיד יקרות לבצוע ולא ניתן להעריך את מחירן על בסיס חישוב של מטר מרובע. המחיר לבצוע עבודת הריצוף עצמה יכול לנוע סביב ה 60 ש"ח למ"ר, אך ישנם גורמים נוספים שיש לקחת אותם בחשבון ומסיבה זו אתה כנראה מקבל מחירים "פיצוץ". המחיר הנ"ל לא כולל את הפנלים, לא כולל תיקוני בטון וטיח + צבע בקירות, התקנת מרזב כפול מתחת לריצוף, עבודות איטום, שיפועים, בצוע רובה אקרילית, בעיות מקומיות ליד הויטרינה....ועוד.    

 

קבל מספר הצעות מחיר מקבלנים על פי מפרט מדוייק שתכין מראש ואשר יכלול את כל הדברים ה"קטנים" שיש לבצע. אחרת עלולה להיות לך בעיה מול הקבלנים, בהמשך.

 

לא ציינת אם מדובר על גג חדש או גג מרוצף קיים שאתה מחדש אותו.  

 

לענין ההובלה , פשוט ברר כמה תהיה העלות של ההובלה של הכל (כולל אריחים) ובקש מחירים מהקבלנים - ללא ההובלה. רק אז תדע את הפרש המחירים האמיתי.

 

בהצלחה,

 

גבי

 

 

 05/10/2007 18:09:41 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש מה צריך להיות מחיר למ”ר ריצוף גג פתוח?  (turbo55)

  פתח הודעה בחלון חדש גג מרוצף  (גבי)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש המלצה במה לרצף גג פתוח  (אבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs