איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום מקלחון, קירות רטובים  (גבי)

שלום מני,

העקרון הפשוט אומר שאם ישנו מעבר של רטיבות לקירות הרי שהאיטום שנעשה בחדר הרחצה (לפני הריצוף) הנו לקוי מיסודו.

כך שאי אפשר לקבוע שמקור הבעיה היחידי הנו הליקוי האיטומי בין המרצפות או סביב נקודת הניקוז. מכיוון שגם כאשר ישנם ליקויים עדיין לא אמור היה להיות מעבר מים לתוך הקירות הסמוכים.

אם ברצונך לנסות ולאטום את המשטח העליון של הריצוף ואת אזור הניקוז תוכל ומומלץ לעשות כן, אך קח בחשבון את הדברים שציינתי לעיל.

הלאה:

1.  בתמונה שצרפת נראה שאין איטום בין האריח לקולטן. יש לאטום את הרווח שנוצר בינהם עם מסטיק פוליאוריטני. כדאי לנקות ממש היטב את כל הדפנות, לייבש אותן עם פן חשמלי, למרוח פריימר מסוג "סיקה פריימר N3" על הדפנות (לא על הפלסטיק) ולאטום במסטיק פוליאוריטני כגון "סיקפלקס 11FC". מייד לאחר האיטום עם המסטיק יש להחליק אותו באמצעות אצבע שטבולה במים וסבון כלים.

2.  אפשר לאטום עם אותו המסטיק גם את החיבורים בין הרצפה לקירות, אך יש לוודא שהעבודה מתבצעת באופן מקצועי ואסטתי משם שאחרת העסק עלול להראות מאוד מכוער לעין.   לחילופין אפשר גם לאטום ברובה אפוקסית.

ליקויים אחרים ברובה בין המישקים אפשר לאטום ברובה אקרילית לאחר הוצאת חלקי רובה ישנים שאינם יציבים ו/או סדוקים.

בברכה,
גבי
 26/04/2017 14:20:53 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום חור ניקוז מים מקלחון  (מני)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום מקלחון, קירות רטובים  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs