איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

בידוד גג לפני ו/או אחרי האיטום  (גבי)

שלום אברהם,

הזכרת בשאלתך שתי שיטות בידוד שונות זו מזו אשר יש להבדיל בינהן. אין מקום להשוואה בין השימוש בלוחות ה Foamglas מתחת לאיטום, לבין בצוע בידוד בשיטת גג הפוך- מעל האיטום. האחד אינו אמור לשמש במקום השני.

בשיטה הקונבנציונלית והמקובלת מבצעים את האיטום מתחת לשכבת השיפועים ולפיכך אפשר להשתמש בלוחות קלקר, לוחות "פוליפאן" וגם בלוחות ה Foamglas שהזכרת.  יתרונותיהם של האחרונים הנו בכושר עמידותם לאש ובחוזקם ובין היתר באפשרות לרתך ישירות מעליהם יריעות ביטומניות. אך אין לכך רלוונטיות לנושא השאלה.

ההשוואה הראשונית שיש לבצע היא בין ההתנגדות התרמית של החומרים ובנושא זה ה"FOAMGLAS" למיטב ידיעתי דוקא אינו עדיף על פני ה"פוליפאן" או הפוליאוריטן המוקצף, למשל.

האם שאלתך נוגעת לבית בשלבי בניה ?

אין חובה לבודד את המעקות בכל המקרים (או להשתמש בלוחות בידוד לצורך כך) אך אפשר לשקול זאת באזורי אקלים קרים. יש להפנות את השאלה ליועץ בידוד תרמי ולהתאים אותה לאקלים באזור מגוריך.  

בברכה,
גבי
 15/08/2016 22:58:23 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש גג הפוך- Foamglas  (אברהם אמיתי)

  פתח הודעה בחלון חדש בידוד גג לפני ו/או אחרי האיטום  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש תודה רבה  (אברהם אמיתי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs