איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום גינה מעל חניון רכבים  (גבי)

שלום אבישי,

בעיקרון האיטום היה צריך להתבצע עם שתי שכבות של יריעות ביטומניות המכילות חומרים נגד שורשים, ורצויה גם שכבת זפת מתחת להן (בשנים שהזכרת- ובכלל..).  איטום תחת גינות מחייב תכנון מדוקדק של מערכת ניקוז ואיטום מושלמת ואי אפשר להסתפק באיטום "סטנדרטי" עם שכבה אחת של יריעה. (איטום שכזה טוב לגגות חשופים בלבד).

שים לב שנזילות מתחת לנקודות ניקוז מתרחשות בד"כ כאשר מים חודרים אל מתחת ליריעות ממקום רחוק יותר ונוזלים בשיפוע אל המקום הנמוך ביותר שהוא נקודת הניקוז.  מסיבה זו תיקונים מקומיים סביב פתחי המרזבים מועדים כמעט תמיד לכשלון.

לא סביר שתוכלו לתבוע את הקבלן כעת מכיוון שעברו הרבה שנים ממועד סיום הבניה. אך אם הנזילות החלו לפני כן ואם הן תועדו באותו הזמן- יתכן שתוכלו לבוא אליו בתביעה שיתקן את הנזק (ללא קשר למספר השכבות של היריעות). עליכם להיוועץ בנושא זה עם עו"ד.

מהבחינה המקצועית כמובן שעדיף להרים את כל הגינה ולאטום מחדש את השטח. 
אגב, אם הדבר איננו ריאלי יתכן שאפשר יהיה לבצע תיקוני איטום בהזרקה למוקדים שונים, אך יש לבחון זאת בשטח וככלל לא מומלץ כלל להשתמש בשיטה זו במקום האיטום היסודי.

בברכה,
גבי
 15/02/2016 20:43:51 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש גינה תלויה מעל חנייה  (אבישי)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום גינה מעל חניון רכבים  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs