איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

חומר לאיטום מרפסות בבניה  (גבי)

שלום חגית,

יריעות ביטומניות וחומרים ביטומנים משחתיים עדיפים על פני החומרים הצימנטים (כגון ה"סופר סיל") מכיוון שהם גמישים יותר. בנוסף גם קל יותר לעבוד אתם והכנת השטח סלחנית יותר.

לצורך בחירת חומר האיטום יש להתחשב תמיד בגודל המרפסת. הזכרת גודל של 28 מ"ר. האם מדובר על שטח של כל מרפסת או על שתיהן ביחד ? 

כלל האצבע הוא שהיריעות עדיפות כאשר אין הגבלה בשטח שמקשה על עבודת ההלחמה. אך במרפסות קטנות יחסית אפשר לבצע איטום מצויין גם בחומרים משחתיים על בסיס ביטומני, כגון "A12" (ביטום), "אלסטוקל" (פזקר), "היפרדסמו PB" (פולידן) וכדומה. חומרים אלו מאפשרים יישום שכבת איטום עבה במכה אחת, במקום מספר שכבות שנחוצות כאשר עובדים עם חומרים ביטומנים אחרים (מסטיגום, אלסטופז וכדומה).

ראי מפרט בסיסי לאיטום מרפסות וגגות מרוצפים עם יריעות וגם מפרט לאיטום מרפסות בחומרים ביטומנים.   אם הקבלן מתעקש על שימוש בחומרים צימנטים עליו להכין את השטח היטב וליישם רשת אינטרגלס בין השכבות של חומר האיטום- בכל השטח.

נשמח לעזור הלאה בכל שאלה.

בהצלחה,
גבי
 07/05/2015 07:55:46 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום מרפסות  (חגית)

  פתח הודעה בחלון חדש חומר לאיטום מרפסות בבניה  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs