איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

שיפוץ ואיטום בנין משותף  (גבי)

שלום ארז,

המפרט השני שהוצע לכם על ידי המהנדס הנו הרבה יותר יסודי וטוב. במסגרת מפרט זה מורידים את כל שכבת הטיח, מתקנים סדקים ופגמים אחרים בתשתית, מטפלים בברזלים חלודים, מבצעים שכבת איטום ראשונה שנקראת "שכבת הרבצה" ואחר כך מבצעים מעליה את שכבת הטיח המיישר. לסיום- מצפים את הקירות בשכבות הגמר של השליכט.   

אפשר אגב להשתמש בצבע גמיש כשכבת הגמר, גם במפרט היסודי יותר. אם הבית מרובה סדקים עדיף לעבור לצבע גמיש כשכבה המסיימת, במקום השליכט הצבעוני.  אך בכל מקרה המפרט השני עדיף על הראשון ויחזיק מעמד הרבה יותר זמן. הוא גם יעלה הרבה יותר כסף.

המפרט הראשון כולל תיקונים מקומיים בלבד כך שסביר להניח שתצטרכו לבצע שוב תיקונים שכאלה לאחר מספר שנים.  

מבחינת שנות האחריות: הדבר תלוי בקבלן המבצע ובשנות האחריות שהוא יהיה מוכן לתת. כהערכה מדובר על כ 5 שנות אחריות לפחות כנגד מעבר רטיבות, לכל אחת מהשיטות, אם כי המפרט היסודי (השני) יחזיק מעמד הרבה יותר מכך ואפשר אולי לקבל עבורו גם 10 שנות אחריות (כנגד מעבר רטיבות מהקירות בלבד, ולא בגין התיישנות הציפוי וכיוצ"ב).

בברכה,
גבי
 06/05/2015 12:07:23 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום בנין בן 3 קומות  (ארז)

  פתח הודעה בחלון חדש שיפוץ ואיטום בנין משותף  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs