איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

רשת אינטרגלס בין השכבות  (גבי)

שלום שגיב,

 

לא ניתן להדביק רשת אינטרגלס רק עם השכבה השניה. הרשת צריכה להיות מוטבעת ומודבקת אל השכבה הראשונה.  בדרך כלל מבצעים את האטימה בשלבים כך שלא יהיה צורך לדרוך על השכבה הראשונה:

 

מורחים שכבה ראשונה ברצועה ברוחב של כ 1.30 מטר. על גבי רצועה זו מדביקים את רשת האינטרגלס (שרוחבה מטר אחד) ומייד מורחים שכבה שניה על גבי הרשת - וממשיכים כך הלאה, עד לכיסוי כל השטח.    גם אם תדרוך לעיתים על השכבה הראשונה לא יקרה כלום משום שתוכל לתקן זאת מייד עם המברשת.

 

אגב- לא ציינת על איזה אזור מדובר : קיר או רצפה, ולא ציינת את סוג החומר.

 

לשאלתך- לא חייבים להדביק רשת אינטרגלס על גבי כל השטח אך חייבים להדביק רשת על כל המקומות בהם צפויה סדיקה. המקום החשוב ביותר הוא החיבור בין הקירות לרצפה (רולקות). מקומות אחרים שמועדים לסדיקה הם כל אותם מקומות בהם שני אלמנטים באים במגע זה עם זה, כגון בין הרצפה לחגורות הבטון שמכסות את הצינורות, וכדומה.   כך אם כבר מרחת את השכבה הראשונה הרי שתוכל למרוח על מקומות אלו שכבה שניה ומייד אחר כך להדביק רצועות רשת אינטרגלס ולהמשיך עם השכבה השנייה (השלישית).

 

בהצלחה,

 

גבי

 

 06/08/2007 08:54:42 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום מקלחות  (שגיב)

  פתח הודעה בחלון חדש רשת אינטרגלס בין השכבות  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש המתנה של יבוש בין השכבות  (יוסף)

      פתח הודעה בחלון חדש יבוש בין השכבות.  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs