איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

רובה אפוקסית  (גבי)

שלום דליה,

 

גם אני שותף לחשש שלך מעבודה רשלנית של הקבלן (ללא קשר למוצאו).  בצוע של רובה יכול ללכת מהר (ורשלני) או איטי יותר (ומקצועי). ללא פיקוח נוסף קשה לתת אמון במקצועיותו של הקבלן.

 

בכל מקרה, בעת הבצוע יש לשים לב לדברים הבאים:

 

1.  יש להוציא את הרובה הישנה בעומק של כ 4 מילימטרים לפחות. בצוע רובה אפוקסית בעובי של מילימטר או שנים פשוט לא שווה כלום והחומר יתקלף ממקומו, במיוחד עם הרובה הישנה אבקתית ורופפת בעצמה.

 

2.  יש לנקות את הפוגות היטב משאריות אבק ומשאריות של רובה ישנה שיהיו בדפנות של הפוגות.  לאחר עבודת הגרוד של הרובה הישנה יש לנקות היטב את כל שאריות האבק מהדפנות, בעזרת מים ומברשת או באמצעות שואב אבק.

 

3.  את הרובה האפוקסית יש לערבב במינון מדויק על פי הוראות היצרן. החומר מגיע בשני חלקים (אפוקסי + מקשה) ויש לערבבם במינון מדוייק לגמרי.

 

4.  העבודה עם רובה אפוקסית איטית יותר משום שיש לנקות את השטח מייד לאחר הבצוע. שאריות אפוקסי שתישארנה על גבי האריחים - לא ניתן יהיה להסיר לאחר ההתקשות. כך שנהוג לבצע שטח קטן מאוד (מטר אחד) ומייד לנקות את השאריות מעל גבי האריחים, לפני שממשיכים הלאה עם המילוי של שאר השטח.

 

שיהיה בהצלחה,

 

גבי

 

 

 

 

 15/07/2007 07:57:32 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש הוצאת רובה רגיל והחלפתו באפוקסי -  (דליה)

  פתח הודעה בחלון חדש החלפת רובה  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש החלפת רובה - תודה  (דליה)

      פתח הודעה בחלון חדש רובה אפוקסית  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs