איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

שכבת איטום על גג בטון - מה החומר הכי טוב שאפשר ליישם לבד?  (ניב)

בגלל תוספת קטנה שעשינו תוך כדי הבנייה של הבית (אחרי יציקת התקרה), יש לנו היום קטע קטן בגג שהוא מעין "אמבטיה" סגורה מארבעת צדדיה, עם צינור ניקוז שמוציא ממנה את המים למרפסת - מצורפות שתי תמונות של המקום והתשתית השחוקה שיש בו היום.
 
על רצפת ה"אמבטיה" הזו מרחו בזמנו (לפני כ-4 שנים) חומר איטום ביטומני כלשהו. למיטב זכרוני זה אותו חומר שמרחו מתחת לרצפות של החדרים הרטובים בבית, והשתמשו בו גם בגג כי זה מה שהיה להם באותו רגע.

עם הזמן, החומר הזה נשחק ונפתחו בו סדקים. 
 
אני חושש שבגלל הסדקים והשחיקה של חומר האיטום הביטומני, מים יגיעו לבטון של הגג וייספגו בו בחורף הקרוב, ולכן רוצה ליישם שם שכבת איטום חדשה - אם אפשר, עמידה וחזקה לאורך שנים ככל הניתן (אמנם אף אחד לא דורך שם, אבל זה חשוף כמובן לשמש ולגשם).
 
ממה שאני רואה ברשת, יש שלושה סוגים עיקריים של חומרים:
1. חומרים ביטומניים (מסטיגום ועוד)
2. חומרים אקריליים (פוליגג ועוד)
3. חומרים פולימריים (מאסטר גג, מולטיגום, מסטיגג, מולטיגג ועוד)
 
קודם כל שאלה כללית - האם יש עדיפות לסוג כלשהו (ביטומני, אקרילי או פולימרי) מבחינת אמינות החומר ועמידות לאורך זמן?  האם יש עדיפות בתחום הזה לחומרים הפולימריים?
 
ואם להיות ספציפי יותר - אשמח להמלצה על חומר שכדאי להשתמש בו, וניתן ליישום עם מברשת בעבודה עצמית, ויהיה עמיד (לא יישחק או יתבקע) לאורך זמן.
 
תודה!
 22/10/2014 13:40:06 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש שכבת איטום על גג בטון - מה החומר הכי טוב שאפשר ליישם לבד?  (ניב)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש סוג חומר לאיטום גג  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs