איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

יועץ איטום בבנית בית פרטי, מרתף  (גבי)

שלום דורון,

בהכללה אפשר לאמר כי יועץ איטום בהחלט נחוץ בבניה חדשה (של בתים פרטיים ובכלל). היועץ יקפיד על ביצוע המפרטים, יפקח על עבודת הקבלן המבצע ויצביע על מוקדים רגישים שיש לטפל בהם. פיקוח שכזה יכול למנוע נזקים בעתיד כתוצאה מאיטום לקוי / חסר.

שים לב שמדובר על תשובה כללית למדי. כאשר ישנו קבלן איטום אמין, ו/או אדריכל ומפקח שבאמת מבינים את הנושא היועץ יכול להפוך לעיתים למיותר. אך על מנת למנוע סיכונים בהחלט מומלץ ככלל לקחת יועץ איטום לשלב התכנון והליווי בשטח.

מחירו של יעוץ משתנה בהתאם לפרוייקט ולמספר הביקורים באתר. המחיר יכול להתחיל ממינימום של כ 5000 ש"ח ולטפס הלאה משם בהתאם למספר הביקורים באתר ולמורכבותו של הפרוייקט.

אפרופו מורכבותו של הפרוייקט, המרתף שהזכרת בשאלתך נחשב לכזה. כאשר אין גישה לאיטום מהצד החיצוני של הקיר מתחברים לאיטום החיצוני של המרתף הסמוך כך ששניהם הופכים להיות עטופים ביחד עם שכבת איטום רציפה.  אפשר וכדאי גם לקחת טווח בטחון ולהוסיף חומרי אטימה לתערובת היציקה עצמה כך שהיא תהיה אטומה לגמרי.  יש להקפיד (בשטח) על חיבור תקין בין המרתפים.     כמו כן ישנה אפשרות להשתמש ביריעת איטום בתוך תבנית היציקה בטרם יוצקים לתוכה את הבטון.

בהצלחה בבניה,
גבי
 14/10/2014 09:13:02 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש יועץ איטום  (דורון)

  פתח הודעה בחלון חדש יועץ איטום בבנית בית פרטי, מרתף  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs