איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום מרזב מבפנים, תחת מרפסת  (גבי)

שלום גלעד,


אפשר לאטום את המרזב מבפנים, ללא פרוק.  קיים כיום ציוד יעודי שבעזרתו מחדירים טלאי אפוקסי למקום הנדרש בצינור, מנפחים אותו ומצמידים אותו אל הדפנות.  אפשר גם להחדיר מצלמה זעירה לצינור ולאתר תחילה את מיקומו המדוייק של הכשל.


השיטה יעילה ומבטלת את הצורך בעבודות חציבה או בהרכבת מרזב חיצוני במקום המרזב הפנימי.  במקרה של בנין בן 9 קומות עלות הרכבת מרזב חיצוני ממילא תהיה גם יקרה הרבה יותר.  תוכל להשאיר פרטיך במדור צור קשר ונוכל להפנות אותך לאיש מקצוע מתאים.


הערה נוספת:  אם הרטיבות נמצאת בקיר הבנין הפתרון שלעיל הוא המומלץ. אך אם הרטיבות מופיעה סביב אזור המרזב בתקרה, יתכן שהפגם כלל אינו במרזב אלא בשכבת האיטום של המרפסת. רטיבות שחודרת אל מתחת לשכבת האיטום של המרפסת מופיעה במקרים רבים מאוד בדיוק מתחת לנקודת הניקוז בגג ובמקרה שכזה יש כמובן לתקן את האיטום של הגג ולא את המרזב.  ראה הסברים במאמר על איתור נזילות במרפסות ובגגות מרוצפים.


חג שמח / שנה טובה,

גבי 24/09/2014 11:43:44 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום מרזב - מרזב חיצוני  (גלעד הס)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום מרזב מבפנים, תחת מרפסת  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש אטימת מרזב  (גלעד הס) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs