איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום ובידוד קירות טרומיים בעלי חיפוי גרנוליט  (גבי פייר)

שלום יהודה,


לא לגמרי ברור משאלתך אם ברצונך לבודד את הקירות או לאטום אותם.


על כל פנים - שיפור הבידוד התרמי של הקירות (כנגד קור או חום) ידרוש השקעה רבה מדי. ישנם מספר אפשרויות: אפשר למשל להניח לוחות בידוד על הצד הפנימי של הקירות ואח"כ לכסות אותם בלוחות גבס,  ואפשר גם לבצע את הבידוד מהצד החיצוני של הקירות באמצעות טיח תרמי.  בשני המקירם מדובר כאמור על הוצאה כספית גדולה.


אם התכוונת לשיפור האיטום בלבד (כנגד רטיבות)- בקירות מסוג זה יש לבצע בד"כ איטום של תפרי ההתפשטות שבין הלוחות הטרומיים ואחר כך תיקון ואיטום של סדקים ופגמים בקירות. לסיום מתיזים על כל השטח חומר איטום שקוף (סילוקסן).  (ראה מאמר על איטום קירות חיצוניים בסילוקסן).


רטיבות בריצוף:


סימני מלח או "אבקה סידנית" שיוצאת מהפוגות מעידים על קיום רטיבות מתחת לריצוף.  יש לבדוק בשטח מהיכן יכולים לחדור המים.  כאשר התופעה מופיעה מהצד הפנימי של קירות המעטפת יתכן שהיא מגרמת כתוצאה מבעיית איטום בקירות החיצוניים.  אך יתכנו גם אפשרויות אחרות כגון דליפת מים מצנרת שנמצאת מתחת לריצוף, מעבר מים מתחת לריצוף של מרפסת חיצונית קרובה- ועוד..


מומלץ כמובן לבצע בדיקה יסודית בשטח.  אך אם תפרט יותר נתונים ו/או תמונות לגבי מיקום הרטיבויות נשתדל לעזור הלאה.


בברכה,

גבי

 23/05/2014 15:17:33 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום חיצוני לקירות טרומיים  (יהודה סוסן)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום ובידוד קירות טרומיים בעלי חיפוי גרנוליט  (גבי פייר)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs