איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

הלבנת גג חדש  (משה)

גבי שלום,
ראשית אומר לך תודה על הפורום ומקצועיות התשובות שהנך מספק. בעקבות תשובותייך אליי ויישומם (אם בהמלצות ואם בבדיקה לאחר ביצוע) אני בשלב הנכון לקראת סיום בניית הבית עם מזעור פיספוסים (אני בונה ללא מפקח, דבר שהיום אני מעט מצטער עליו אבל התייעצתי המון).

לשאלתי: סיימתי לפני כחודש ביצוע איטום (גג, חדרים רטובים, כניסות).
קבלן האיטום המליץ על הלבנת הגג בפוליגג משוריין לצורך הגנה על היריעות והחזרת קרני השמש (בידוד נוסף). ההסבר נשמע לי הגיוני אך המחיר לא כל כך: מעל 5000 ש״ח לגג של 150 מ״ר התזה באמצעות איירלס.
האם ניתן לבצע לבד על פי הוראות יצרן? (שכבה ראשונה מדוללת במים המשמשת כיסוד מקשר לאגרגט של היריעות ולאחר מכן שתי שכבות ללא דילול במים).

בנוסף כמו שציינתי ביצעתי איטום כניסות במסטיגום אך ומאחר ועבר זמן רב ועדיין לא מילאתי שומשום וניקו את הבית עם מריצה חלקים מהאיטום התקלפו. אני מתכנן לבקש מאיש האיטום לחזור לתיקונים, האם הוא צריך למרוח שכבה נוספת על הקיימת לאחר ניקיון מאבק או שמא דרושה פעולת תיקון יותר מעמיקה.

תודה וסוף שבוע טוב
משה
 26/12/2013 07:49:44 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש הלבנת גג חדש  (משה)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש הלבנה לגג חדש מעל יריעות, איטום ספי כניסה  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs