איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איתור נזילה  (טל)

אני גר בבית משותף ומזה כשנה הנני סובל מנזילה ומרטיבות מהתקרה בחדר האמבטיה של חדר הורים ובחדר ארונות הסמוך.
קיימים כתמי רטיבות די גדולים ומכוערים בשני החדרים, בחדר הארונות קיים טפטוף מפעם לפעם דרך נקודת החשמל המשמשת לתאורת החדר. הנזילה איננה רציפה. יכולים להיות הפסקות של שבועות בין טפטוף לטפטוף.
נעשו מספר ניסיונות מצידי לפנות לדירה מעל  בטענה כי הרטיבות נגרמת על ידם, בעל הדירה  ניסה מספר פעמים לאתר את הנזילה אצלו בדירה, לטענתו חיזק איטומים, פתח מרצפת המכסה את האמבטיה אצלו על מנת לגשת אל נקודת יציאה המים, לטענתו החליף סיפון שנזל. בפועל הנזילה ממשיכה ולא נפסקה.
לאחרונה לאחר טפטוף נוסף אצלי בדירה פניתי לבעל הדירה וזה הבטיח להפעיל את הביטוח שלו כיוון שלא מצליח לאתר. למחרת הגיע אינסלטור מטעם הביטוח ולאחר בדיקה קצרה (ולטעמי שטחית) קבע כי הנזילה מקו ביוב ראשי העובר אצלנו בתוך הדירות ולכן עלי לפני לוועד הבית לצורך התיקון.
מבחינת בעל הדירה מעל עשה את שלו ויש לו אסמכתא כי הקו הראשי הוא גורם הנזילה. פניתי לוועד וזה אמר לי כי עלי לקחת מישהו מומחה לאיתור הנזילה ואם זה אכן יגלה כי הנזילה מקורה בקו הראשי יחזירו לי את כספי הבדיקה וכמובן יתקנו הנזק. אם יאתר המומחה כי הנזילה מקורה בקומה מעלי הוועד אינו צד לעניין.
שאלותי הם:
1. האם אני יכול לערב את הביטוח שלי ולתבוע אותם על הנזק ועל התיקון והאיתור במטרה שהם יתבעו לאחר מכן את הביטוח של בעל הדירה?
2. האם כדאי לי לקבל ייעוץ משפטי ע"י עו"ד המתמחה בתחום בטרם אזמין מומחה לאיתור הנזילה?
3. האם יש המלצה למומחה באיתור נזילות ללא הריסה, מישהו שחוות דעתו גם מקובלת בבית המשפט ועל חברות הביטוח?
אודה לתשובות ותודה מראש. טל.
 25/12/2013 22:41:06 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איתור נזילה  (טל)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש נזילות בתקרה מקומה עליונה  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs