איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום גג- כניסת צנרת מזגן  (גבי)

שלום דני,


נזילות מסוג זה הנן שכיחות מאוד ומתרחשות עקב התקנה לקויה של כניסות הצנרת אל הגג. אם תצרף תמונה של אזור הצנרת נוכל לסייע טוב יותר ולהמליץ על הפתרון הנכון.


הבעיה הנפוצה ביותר היא בד"כ כזו:


קבוצת הצנרות מכוסה תמיד בעטיפה ספוגית לבידוד תרמי ומעליה ישנו סרט בידוד לבן. מי הגשמים פשוט זוחלים על הצינורות מתחת לשכבת הבידוד הספוגית (שסופגת את המים) ומגיעים בקלות  פנימה.


הפתרון:  הסרת שכבת הבידוד ליד אזור הכניסה של הצנרת לגג. לאחר מכן אוטמים היטב בין כל הצינורות והכבלים ובינם לבין הגג, עם מסטיק פוליאוריטני כגון "סיקפלקס" או מסטיק כגון "סופר 7".   ראה תמונה  של ליקוי שכיח מסוג זה.


      


ישנה גם אפשרות שלא קיימת הגבהה מבטון סביב הצנרות ו/או אפשרות מסובכת יותר כאשר המים חודרים אל מתחת לשכבת האיטום ממקום רחוק יותר וזוחלים מתחת ליריעות עד שהם מגיעים לאותו קדח שדרכו עוברת הצנרת. במקרים (חריגים) אלו אין מנוס מאיטום כל שטח הגג...  אך דיה לצרה בשעתה..  אם תצרף יותר נתונים או תמונות נוכל לסייע טוב יותר.


בברכה,

גבי

 22/12/2013 22:04:21 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש נזילה בתקרה מהגג במיקום של העברת צנרת של מזגן  (דני)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום גג- כניסת צנרת מזגן  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs