איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

בחירת חומר לאיטום הגג  (גבי)

שלום סלבה,

לעבודה יסודית ולטווח שנים ארוך ככל האפשר יש תחילה לבדוק ולתקן את שכבת השיפועים בכל המקומות הנחוצים.    

מתאורך את מצבו של הגג אוכל להניח שבוצעה עליו מלכתחילה שכבת זיפות אשר כוסתה בשלב מאוחר יותר עם חומר אקרילי לבן כלשהו שברובו כבר הספיק להתקלף מהגג.  (תוכל גם לצרף תמונות).

יש לבדוק בשטח מהו החומר, מהו מצבו של הגג ומהו מצב השיפועים / השלוליות.  באופן כללי ישנן שתי שיטות שניתן להשתמש בהן, בהתאם למה שמסתבר בשטח:

1.  אפשר לתקן שיפועים, להרים דודים וקולטים ולאטום את כל הגג עם יריעות ביטומניות. (ראה מאמר על איטום גגות עם יריעות). לאחר הסיום מניחים את הדודים והקולטים בחזרה על הגג מעל גבי אריחים ומתחת לאריחים מניחים פיסות של יריעות, כך ששכבת האיטום לא תפגע מכנית.

2.  אם מחליטים שלא לבצע שיפוע חדש או שאין צורך בבצוע תיקונים רבים מידי של שכבת השיפועים הקיימת, אפשר גם לאטום את כל הגג מעל החומר הקיים עם חומר אטימה פוליאוריטני משחתי אשר עמיד לתנאי שלוליות.  (לא ניתן ליישם חומרים פוליאוריטנים משחתיים מעל שכבות שיפועים העשויות מבטון קל / "בטקל").

מבחינת השוואת העלויות החומר המשחתי הפוליאוריטני זול יותר מהיריעות וקל ומהיר יותר ליישום. מבחינת העמידות מפנמי חבטות ופגיעות מכניות- היריעות עבות וטובות יותר, אך גם החומר הפוליאוריטני חזק למדי.

מומלץ תחילה לבצע בדיקה בשטח.  נשמח לעזור הלאה בכל שאלה.

בברכה,
גבי
 27/06/2013 12:54:32 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום גג  (סלבה)

  פתח הודעה בחלון חדש בחירת חומר לאיטום הגג  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש חומר פוליאוריטני  (סלבה)

      פתח הודעה בחלון חדש איטום גג מחדש בחומר אטימה פוליאוריטני  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs