איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

הלבנת גג מעל יריעות ביטומניות עם חומר איטום אקרילי  (גבי)

שלום רועי,

 

אנא ראה מאמר על סיוד והלבנת גגות.

 

לצורך הלבנה בלבד אפשר גם להסתפק בצבע חיצוני אקרילי או בצבע להלבנת גגות ואין דוקא צורך להשתמש בחומרי אטימה משחתיים כגון פוליגג או אקרילפז.

 

במקרה שמחליטים להשתמש בחומר המשחתי יש לבצע שכבת יסוד ומעליה שכבה אחת של חומר משחתי.  אך שים לב שאם תבצע שתי שכבות תקבל כבר באותה ההזדמנות שכבת איטום חדשה מעל כל היריעות.

 

לשאלתך: פוליגג הנו חומר טוב לפחות כמו האקרילפז. ישנם אגב מספר סוגים של חומרים ממשפחות אלו כאשר שני החומרים העדיפים (אך היקרים יותר) מבינהם הם "פוליגג סופר M" ו "אקרילפז פלטיניום" אשר ניחנים בעמידות משופרת כנגד מים עומדים (שלוליות), על פי תקן ישראלי 4518 דגם M.    (למרות הנאמר, החומרים אינם עמידים לגמרי בתנאי שלוליות וכאשר ישנן שלוליות עמוקות או בעיות בשיפועים יש לעבור לחומרים אחרים, פוליאוריטניים).

 

לבידוד תרמי בשיטה הטובה ביותר ראה גם את המאמר על בידוד גגות בשיטת גג הפוך.  קיימת גם אפשרות נוספת והיא לפרוש רשת הצללה מחזירת קרינה מעל כל שטח הגג.

 

בברכה,

גבי

 31/03/2013 13:45:56 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש הלבנת גג עם יריעות ביטומית  (רועי)

  פתח הודעה בחלון חדש אנחנו עם הפוליגג כבר 5 שנים ומבסוטים מאוד  (מוש)

    פתח הודעה בחלון חדש תודה בעבור התגובה. אני מעוניין בחוות דעת מקצועית. נסיון בודד עלול להצליח פעם אחת ולהכשל בשניה.  (רועי)

      פתח הודעה בחלון חדש הלבנת גג מעל יריעות ביטומניות עם חומר איטום אקרילי  (גבי)       << את/ה כאן

        פתח הודעה בחלון חדש תודה !  (רועי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs