איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

חור בגג זפת איך מתקנים, איך נפטרים מצמחיה על גג זפת  (עינת)

שלום רב

אני פונה אליכם בבקשה לעזרה מקצועית בנוגע לגג בניין משותף ברמת גן. מדובר בגג שעבר זיפות בקיץ האחרון אחרי שנים רבות של הזנחה. עבודת הזפת היתה אולי טובה אך היו ליקויים רבים בהכנת הגג לפני הזיפות, בעיות עם המרזבים, ועוד. ליקויים אלה חלחלו לתוך דירתי שנמצאת מתחת לגג, ומחפשת לכך פתרונות עמידים. 

מנסה לצרף בהודעה זו גם תמונות להמחיש את התקלות לגביהן אני מבקשת יעוץ אך ללא הצלחה. מראש מודה לכם על תשומת הלב והעזרה.


דוד וקולטים הוחלפו יום יומיים לאחר שזיפתו את הגג.

1- החורים שנוצרו בעקבות עקירת הסטנד גרמו לחורים בזפת. המים חלחלו לתוך דירתי וגרמו לעובש ופטריות בתקרה בדיוק מתחת לאותו הדוד ואף המשיכו הלאה בחדרים אחרים. המוקד בדירה שהכי נפגע הינו חדר האמבטיה והשירותים. איך נכון לסתום מוקד כמו זה בגג? ואיך נכון לתקן תקרת דירה שניזוקה כך?

2 - כמו כן, צמחיה צומחת על הגג  בכל מיני מוקדים. עשבים ויותר מכך, ורציתי לדעת איך ניתן להרוג את הצמחיה. נאמר לי להשתמש בנפט. האם זה נכון? אני זוכרת שנפט ממיס זפת מן הים, האם זה נכון גם לגבי זפת גגות???

3- קראתי בפורום שלכם שפונגיצ`יק הוא הפתרון לסילוק העובש והפטרת על התקרה, ולאחר יום יומיים צביעת התקרה באוניאור. יש לך המלצות נוספות???

תודה רבה מראש

 26/02/2013 11:22:43 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש חור בגג זפת איך מתקנים, איך נפטרים מצמחיה על גג זפת  (עינת)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש תיקון גג עם זיפות ישן, תיקון תקרה  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs