איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

נזילות בקיר צמוד לגג רעפים  (גבי)

שלום עופר,

 

מכיוון שהזכרת שהקיר אינו מראה סימני רטיבות בחלקו העליון (שמעל תקרת הרביץ) יש לבדוק גם את הצד החיצוני של אותו קיר ולראות אם ישנם שם ליקויים או סדקים שגורמים לרטיבות לחדור ישר לתוכו.

 

באופן כללי לא סביר שיהיה צורך בהחלפת כל גג הרעפים מכיוון שאין נזילות מתחתיו אלא רק בהיקפו. אך יתכן צורך בהחלפת תעלות הניקוז.

 

לצערי אין נוסחת קסם או מיכשור שיאתר באופן "אוטומטי" מהיכן נגרמת הנזילה. צילום תרמי מועיל רק במקרים ספציפים שאינם בהכרח מתאימים למקרה המדובר. המיכשור התרמי פשוט מצלם מצבורי רטיבות שנסתרים מעין המתבונן אך המקור לחדירת הרטיבות יכול להיות מרוחק יותר וכאשר משתמשים בו שלא לצורך ממילא מקבלים תמיד צילום תרמי שמראה בדיוק את מה שהיה אפשר לראות גם בלעדיו (קיר רטוב).

 

במקביל לבדיקת התעלה יש לבדוק אם קיימים סדקים בקיר החיצוני שנמצא ישירות מעליה ו/או אם הקיר עצמו שותה מים ישירות. תופעה זו שכיחה למדי במיוחד כאשר נפער סדק בחיבור של תעלת הפח אל הקיר. בקירות בלוקים תיתכן גם התופעה שבה לא נראית רטיבות בחלק העליון אלא רק מעט בהמשך, מתחת לבלוק הראשון, היכן שהמים "נעצרים". 

 

כל זה מחזיר אותך לנקודת המוצא:  יש  למצוא גגן או איש איטום אמין. אם תשאיר את פרטיך במדור צור קשר נשתדל לעזור.  אנא ציין בפנייתך את אזור המגורים.

 

בהצלחה,

גבי פייר

 

איטומן- איטום, שיקום מבנים

 

 

 14/02/2013 13:30:42 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש רטיבות בקירות מתחת לגג רעפים  (עופר)

  פתח הודעה בחלון חדש נזילות בקיר צמוד לגג רעפים  (גבי)       << את/ה כאן



 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs