איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

חיזוק גג קל, סנטף  (גבי)

שלום עופר,

 

לא קיים דבק שאפשר להשתמש בו במקום החיזוקים המכניים (מה גם שהסנטף עצמו עשוי מחומר בעייתי שאינו מתחבר כלל לדבקים הפוליאוריטנים המקובלים).

 

אפשר לעזור לחיזוק הסנטף למקומו באמצעות מוט דק נוסף שיוצמד לכל האורך מעל הלוחות ובמקבעל לצינור ואשר יחוזק עם ברגים אל הצינור התחתון. בצורה שכזו יווצר לחץ שווה לכל אורך הצינור, גם אם מספר החורים יהיה קטן יותר.  לצורך החיזוק אפשר להשתמש גם במוטות הברגה יעודיים בעלי כיפוף ש"מתלבש" על הצינור, כפי שמקובל להשתמש בגגות אסבסט ובגגונים מסוגים אחרים.

 

בנוסף לנ"ל אפשר להזמין אצל פחח פח "פלשונג" משופע ולהצמיד אותו אל הקיר של המבנה באופן שילחץ על הסנטף כלפי מטה וגם יגן מפני חדירת רטיבות ורוחות. רצוי לבקש פח עבה יותר מהמקובל.

 

(רעיון נוסף, אחרון חביב: לצורך הגנה על הסנטף עקב ריבוי החורים אפשר להדביק לכל אורכו פס / רצועת איטום דביקה כך שתכסה את החורים המיותרים וגם תחזק קצת את הלוחות. ראה לדוגמא יריעה מסוג "סופרטייט אלומיניום").

 

בהצלחה,

גבי

 30/10/2012 21:14:45 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש חיזוק יריעות סנטף  (עופר)

  פתח הודעה בחלון חדש חיזוק גג קל, סנטף  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs