איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

תיקון גג עם יריעות ביטומניות והלבנה  (גבי)

שלום גליה,

 

להלן מספר תשובות והערות:

 

1.  עבור האיטום המקורי עם היריעות היית אמורה לקבל אחריות לתקופה של 10 שנים.  אם קיימות התנתקויות בחיבורים בין היריעות הדבר מעיד על עבודת איטום לקויה ביותר ועל בעל המקצוע המקורי לתקן זאת על חשבונו.

 

2.  יש לתקן את כל המקומות בהן היריעות התנתקו ממקומן כאשר התיקון מתבצע באמצעות הלחמת היריעות בחזרה למקומן, עם מבער ולהבת גז.

 

כאשר אין ודאות שאפשר למצוא בעין את כל המקומות הפגומים- עדיף לאטום את כל החיבורים ו/או את כל שטח הגג. אך יש לבדוק את הגג בשטח עצמו על מנת לדעת זאת. לכל הפחות אפשר לעבור על כל החפיפות ולמרוח מעליהן חומר איטום אקרילי.

 

3.  לצורך ההגנה על היריעות אין צורך בהלבנה. ההלבנה מעל יריעות ביטומניות היא אופציה בלבד, המיועדת להפחתת הטמפרטורה בקיץ. היריעות עצמן מוגנות מהשמש על ידי גרגרי האגרגט המצפים אותן.

 

יחד עם זאת יש להלבין את כל המקומות בהן מבצבצת זפת חשופה, כגון בחפיפות בין היריעות ובקצוות שלהם בקירות. ניתן להלבין עם חומר איטום אקרילי (כגון "פוליגג" ודומיו) או עם צבע כסף המיועד לשם כך בדיוק.   (ראי חומרי הלבנה והכספה לגגות).

 

מומלץ ביותר להעזר בבעל מקצוע לכל התיקונים הדרושים. אין להתעלם מהצורך בהלחמות במקומות הנחוצים ואין להסתפק במריחות של חומרים שונים במקום בצוע הלחמות מקצועיות.

 

ראי גם מאמר כללי נוסף, על תיקון גגות עם יריעות.

 

בברכה,

גבי 

 21/10/2012 00:08:40 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש הלבנת הגג  (גליה)

  פתח הודעה בחלון חדש תיקון גג עם יריעות ביטומניות והלבנה  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש תודה רבה ושאלה אחרונה  (גליה)

      פתח הודעה בחלון חדש פוליגג מעל יריעות איטום ביטומניות  (גבי)

        פתח הודעה בחלון חדש מדוע צריך להלבין בין החיבורים של היריעות?  (רוי)

          פתח הודעה בחלון חדש הלבנת חפיפות בין יריעות  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs