איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

חיפוי קרמיקה מעל סיקה טופ 107  (גבי)

שלום גדעון,

 

ראשית יש לציין שניתן גם לבצע הדבקה עבה יחסית עם דבק מסוג "סיקה סראם 120HB", המתאים לשימוש עד לעובי של  15 מ"מ.  לעוביים דקים יותר (5 מ"מ) ניתן להשתמש בדבק מסוג "סיקה סראם 205".

 

לשאלתך:

 

ניתן לבצע את הדבקת הקרמיקה גם עם טיט דק או עבה אשר מועשר בדבק לטקס SBR.  שיטת העבודה תלויה בעובי הטיט הנדרש לבצוע ואשר לא ציינת מהו.

 

להדבקה דקה (עד כסנטימטר עובי) ראה באתר "גילאר" את מפרט להדבקה (דקה) עם סיקה לטקס סופר 112.  בעקרון מבצעים שכבת הדבקה צימנטית המרכבת ממלט וחול 1:1 ודבק לטקס SBR בשעור 50 אחוז. מצמידים- ומדביקים. לאריחי גרניט פורצלן , שיש וכדומה- יש להשתמש בדבק נטו (ללא מים).

 

להדבקה עבה במיוחד מבצעים תחילה שכבת יסוד צימנטית מעל גבי חומר האיטום ומעל גב האריח, בשיטה שצוינה לעיל.  מעל גבי הקיר ניתן להתיז את התערובת כ"שפריץ" צימנטי או למרוח במלג` ולחספס מייד אח"כ עם מל`ג משונן.

 

לאחר הייבוש (למחרת) מבצעים את ההדבקה עצמה עם טיט עבה המועשר בדבק לטקס SBR. להוראות מדוייקות תוכל גם להיוועץ עם יצרן הדבק - גילאר:  09-8994000.

 

בברכה,

גבי

 10/07/2012 00:30:47 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש חיפוי קרמיקה ע”ג סיקה 107  (גדעון)

  פתח הודעה בחלון חדש חיפוי קרמיקה מעל סיקה טופ 107  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs