איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום עמוד לפני הדבקת בריקים  (גבי)

שלום שלומי,

 

חסרים נתונים שיש לראותם בשטח. באופן כללי יש לאטום רק את החלק החיצוני של העמוד, לפני הדבקת הבריקים.

 

את האיטום החיצוני ניתן לבצע עם חומר איטום צימנטי משחתי ב 2-3 שכבות. לאחר הייבוש ניתן להדביק את הבריקים עם דבק לאריחי גרניט פורצלן או שיש, המסומן בתווית C2T. לחילופין ניתן להדביק עם תערובת צימנטית מועשרת כדבק לטקס SBR.

 

בנוסף-  אם האבן עצמה היא אבן סופגת ניתן גם להספיג את הבריקים עם חומר אטימה שקוף מסוג "סילוקסן", על מנת למצנוע מלכלוך להספג אל תוך האבן. אטימה זו ניתן לבצע גם מבפנים הבית, במיוחד בחלק התחתון של הקיר / העמוד, שנרטב ממי השטיפה של הבית. (יש לבצע נסיון במקום נסתר על מנת לוודא שהסילוקסן אינו משנה את גוון האבן).

 

באשר לשאר-  חסרים נתונים לגבי אותה ויטרינה שהזכרת.  העקרון הכללי הוא כפי שאמרתי לעיל, שיש לאטום את כל האזור החיצוני לפני הדבקת האבן.  בין האבן למשקוף של הויטרינה אוטמים עם מסטיק גמיש כגון "סופר 8" או "סופר 7" או "סיקפלקס 11FC" אך את עיקר הדגש יש לתת על איטום האזור שמתחת לויטרינה, ביציאה למשטח המרוצף החיצוני.

 

בברכה,

גבי

 09/11/2011 15:12:17 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש כיצד יש לאטום עמוד בריקים?  (שלומי)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום עמוד לפני הדבקת בריקים  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs