איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום מקלחת, דירת מרתף  (גבי)

שלום נאור,

 

1. את חומר האיטום לא ניתן לבצע מעל צינורות כך שתצטרך לכסות את כל הצנרת בבטון. אם תרצה תוכל כבר לבטן את כל השטח.  קופסאות הביקורת ממילא אמורות להיות גלויות כאשר המכסה מפולס עם מפלס הריצוף העתידי. כך שעליך לפלס אותן במדוייק מלכתחילה ולא תוכל לבטן את הקופסאות. בקש עזרה מאינסטלטור משום ששאלתך מצביעה כנראה על "בלגן" בבצוע.

 

2.  לאחר הביטון מבצעים את האיטום. במקרה שלך הכי נוח יהיה להשתמש בחומר ביטומני משחתי: שכבת יסוד + 2-3 שכבות של חומר איטום. בקירות "רטובים" אוטמים עם חומר צימנטי ולא ביטומני כאשר בשאר השטח ניתן להסתפק בשכבת הרבצה צימנטית לפני הטיח המיישר שעליו תודבק הקרמיקה.ראה מאמר על איטום מקלחות או חדרים רטובים בחומרי איטום ביטומנים משחתיים.

 

3.  הדבקת הקרמיקה תלויה כאמור בשיטת ההדבקה ובעובי הדבק הדרוש לצורך יישור הקיר. ניתן להדביק עם דבק להדבקה דקה (5 מ"מ) או דבק להדבקה עבה (15 מ"מ) או עם טיט עבה (וללא טיח מיישר).

 

4. מילוי מומלץ מתחת לרצפות של חדרים רטובים הנו חול מיוצב במלט ולא שומשום או חול.

 

אנא תשומת לבך: מהתמונות שצרפת ומתוכן השאלות עצמן מחובתי להמליץ לך לקבל עזרה בשטח מאיש מקצוע, הן בשלב הנוכחי של ההכנות האיטום והן בשלבים שלאחר מכן, של שאר האיטום והריצוף / חיפוי. 

 

הצפה מומלץ לבצע ולא לוותר עליה.

 

בהצלחה,

גבי

 02/08/2011 07:56:38 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום מקלחת בדירת מרתף  (נאור)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום מקלחת, דירת מרתף  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs