איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום קורת יסוד, קירות חוץ / גינה, משטח בטון  (גבי)

שלום בועז,

 

לאחר החפירה יש לאטום את הקירות החיצוניים לפחות עד לגובה של כ 2-30 ס"מ מעבר למפלס אדמת הגינון. את האיטום ניתן לבצע עם חומר ביטומני משחתי בשלוש שכבות או עם חומר צימנטי משחתי. אם קיים כבר חומר ביטומני בקירות- ההעדפה תהיה להמשיך עם חומר ביטומני. אחתר- אפשר גם עם חומר צינטי, במיוחד כאשר צפויה לבוא מעליו שכבת טיח.   יריעות ביטומניות אינן מומלצות לאיטום קירות  במיוחד כאשר עתידה לבוא מעליהן שכבת טיח. ראה מאמר על הצמדת טיח ותערובות צימנטיות מעל חומרי איטום.

 

בענין יציקת משטח בטון ביציאה מהסלון עליך לקבל מפרט בסיסי מקונסטרוקטור שכולל את עובי היציקה, סדור הברזלים, ובמיוחד את הכנת / הידוק הקרקע. מבחינת האיטום ההעדפה היא לאטום את חלקי המבנה (קורת היסוד וכדומה) - לפני בצוע היציקה, על מנת למנוע מעבר רטיבות בנקודת המפגש בין היציקה לבית. בנוסף לכך, אם המשטח עתיד להיות מרוצף- יש לבצע איטום והפרדה מלאה בין הריצוף החיצוני לפנימי. ראה מאמר על איטום בתים צמודי קרקע - מרפסות, שבילים, מפתנים.

 

בהצלחה בבניה ובאיטום,

גבי

 02/08/2011 07:36:17 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום קורת יסוד  (בועז)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום קורת יסוד, קירות חוץ / גינה, משטח בטון  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs