איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

מפרט לאיטום מרפסת / גג מרוצף  (גבי)

שלום אילן,

 

עלות הבצוע של שכבת זיפות אחת , לפני היריעות, יכול לנוע סביב ה 20 ש"ח למ"ר. אך מחיר זה יכול להשתנות (לרדת) מקבלן לקבלן בהתאם לכמות העבודה באתר ולגודל השטח המדובר.

 

התוספת עבור יריעות עם אגרגט הנה שולית ומסתכמת בשקלים מעטים.

 

מפרט בניה, איטום וריצוף ניתן ע"י אדריכלים המתכננים את המבנה. התכנון אינו מתייחס רק לנושא האיטום אלא מתחשב בדברים נוספים כגון כגון בידוד בהתאם לאקלים באזור המגורים ויציבות הריצוף. לעיתים יש צורך להיוועץ עם קונסטרוקטור באשר למשקל שמותר להעמיס על הגג או עם יועצי איטום באשר למפרט האיטום עצמו. 

 

במקרה שלך הבעיה אינה האיטום אלא יציבותו של הריצוף מעל לוחות הבידוד. היישום שאותו ברצונך לבצע הנו חריג / אינו סטנדרטי. עלולה להיות עמו בעיה בהקשר ליציבותו של הריצוף ומשום כך המלצתי לך לפנות למתכנן (האדריכל) ולקבל מפרט בצוע מדוייק.   בחלק מהמקרים יתכן שתידרש לצקת שכבת מדה-בטון מעל הלוחות, אך כל זה הנו כבר ענינו של המתכנן. יעוץ באמצעות הפורום על בצוע חריג שכזה פשוט אינו נכון וטומן בחובו סיכון לא מבוטל.

 

בברכה,

גבי

 21/06/2011 17:34:50 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום לקראת גג הפוך מרוצף  (אילן יעקב)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום ובידוד גג מרוצף  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש איטום ובידוד גג מרוצף  (אילן יעקב)

      פתח הודעה בחלון חדש מפרט לאיטום מרפסת / גג מרוצף  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs