איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

חומרים ביטומנים  (גבי)

שלום נתי,

 

תוכל להשתמש בחומרים ביטומנים משחתיים כגון מסטיגום (ביטום) או אלסטופז (פזקר). יש ליישם שכבת יסוד, להמתין לייבוש ולבצע לפחות שתי שכבות נוספות עם זמני יבוש מלאים בין שכבה לשכבה.

 

הפוליגג פחות טוב למטרה זו ולא יחזיק מעמד בתנאי רטיבות קבועה (שלוליות  וכדומה). אם קיימות שלוליות באזור התיקון החומר יתמוסס ויהרס בתוך כשנה ורצוי לקלף אותו וליישם חומר ביטומני משחתי.

 

יחד עם זאת אם כבר ביצעת תיקון בפוליגג כדאי להמתין ולראות אם התיקון מצליח (אם המקור לחדירת הרטיבות אכן שם). שים לב שגם עם הפוליגג יש לעבוד על פי ההוראות כולל שכבת יסוד דלילה, אחרת החומר עלול להתנתק מהתשתית במשך הזמן.

 

לסיכום: המתן לראות אם אכן תוקלה התקלה עם הפוליגג. במקומות שבהם לא יישמת עדיין פוליגג -עבור לחומר הביטומני. ואם יש שלוליות באזור התיקונים רצוי בכל מקרה לעבור לחומר ביטומני, כעת או מאוחר יותר (לאחר הצלחת הבדיקה).

 

ראה גם שני מאמרים מתאימים ליישום חומרים אלו:

 

איטום גגות בחומרי איטום אקרילים  (לענין יישום הפוליגג ),  איטום מרפסות וגגות מרוצפים בחומרי איטום ביטומנים משחתיים (לאופן היישום של חומרים אלו).

 

בהצלחה.

 

 

 13/11/2006 17:30:31 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום גגות באזור המרזב  (נתי)

  פתח הודעה בחלון חדש איטומט  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש תודה רבה! המשך...  (נתי)

      פתח הודעה בחלון חדש חומרים ביטומנים  (גבי)       << את/ה כאן

        פתח הודעה בחלון חדש תודה  (נתי)

  פתח הודעה בחלון חדש איטומט 502  (כרמית חיים)

    פתח הודעה בחלון חדש מחירים  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs