איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום אמבטיה- חגורת הפרדה  (גבי)

שלום מני,

 

חגורת הפרדה נועדה למנוע מעבר מים אל מתחת לריצוף של החדר הסמוך / המסדרון.   החגורה ממוקמת בקרקעית, בין שתי הקירות / המשופים של פתח הכניסה לאמבטיה.

 

מבצעים יציקה של חגורת בטון מחוזקת עם ברזלי זיון (8 מ"מ) בהתאם לצורך / לעובי החגורה. את קצה הברזל מכניסים לתוך הקירות אליה תתחבר החגורה. בעקרון על החגורה להסתיים כשלושה ס"מ מתחת למפלס הריצוף של החדר השכן.

 

בתחתית החגורה מבצעים העגלה ("רולקה") כפי שמבצעים בכל חיבורי קירות ורצפה.  חומר האיטום שעל רצפת חדר האמבטיה מטפס גם על הדופן הפנימית של החגורה.  בנוסף יש לדאוג ולאטום את המירווח שיווצר בין תחתית האריחים (של החדר הסמוך) לבין הקטע העליון של חגורת הבטון, כך שגם במקרה של הצפה של כל השטח, המים לא יוכלו לעבור אל מתחת לריצוף של החדר הסמוך.

 

מכיוון שריצוף אמבטיות הנו תמיד מונמך מעט מהריצוף של החדר הסמוך / המסדרון, מצמידים/ מדביקים בעת הריצוף פס אלומיניום, להפרדה בין הריצופים. 

 

ראה גם מאמרים באתר איטום מקלחות.

 

בברכה,

גבי 

 06/01/2011 21:48:18 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש חגורת הפרדה באמבטיה  (מני)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום אמבטיה- חגורת הפרדה  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs