איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום סביב מנורות תאורת גג  (גבי)

שלום ליז,

 

בין הזכוכיות למתכת ניתן לאטום עם סיליקון שקוף,  אם כי המראה לאחר זמן לא יהיה "מי-יודע-מה" כאשר הסיליקון יצבור ליכלוך.  בעבודה עדינה ועם כמות סיליקון קטנה ככל האפשר- המראה יוכל להיות סביר.  אפשרות נוספת- להשתמש במסטיק בצבע שחור (כגון סיקפלקס 11FC). לפני היישום ניתן להדביק נייר דבק בצמוד לצלעות או לזכוכיות על מנת שיתקבל קו ישר. יש להסיר את הנייר מייד לאחר היישום.

 

העבודה עצמה תהיה "סיזיפית" למדי ואינני יודע אם יהיה בה צורך.  ניתן במקום זאת לפתוח את המכסה , להגיע אל צנרת החשמל ולאטום את נקודת היציאה שלה, בינה לבין המתכת- ובתוכה (בין הצנרת לכבלים) עם מסטיק כגון "סופר 7" או "סיקפלקס 11FC". ע"י כך תימנע חדירת מים אל תוך צנרת החשמל. (לא לשכוח לנתק את החשמל לפני העבודה).

 

בין המתכת למרצפות שבמעקה מומלץ גם כן לאטום עם חומר גמיש מאחד הסוגים שהזכרתי (לא סיליקון) ולא עם חומר צימנטי (רובה אקרילית) שישנה שם כעת.

 

בהצלחה,

גבי

 13/12/2010 21:08:53 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום חריצים/פתחים פנסי תאורת גג  (ליז)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום סביב מנורות תאורת גג  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש גבי, תודה, האם לפני זה לנסות להסיר את הרובה האקרילית  (ליז)

      פתח הודעה בחלון חדש איטום גופי תאורה  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs