איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

אטימת חלון כיס  (גבי)

שלום עדי,

 

אטימת החלון כנגד חדירת רטיבות מחלקו העליון אמורה להיות פשוטה לבצוע.  חדירת רטיבות יכולה להתרחש עקב אטימה לקויה בין המשקוף העליון לקיר או עקב סדקים או חילחול רטיבות אל תוך הקיר עצמו.  יש לבדוק זאת בשטח.

 

בידוד תרמי הוא סיפור שונה ומרכב יותר שלא תמיד ניתן לבצע אותו.  ניתן למנוע חדירת רוחות באמצעות הלבשה של אלמנט מאלומיניום באזור החיבור של החלון אל הכיס. מברשות שער יעודיות מונעות חדירת רוח ברווח שישאר בין  הלבשת האלומיניום לבין החלון. סוג זה של עבודות מתבצע ע"י אנשי אלומיניום.

 

יש לבדוק בשטח אפשרויות אטימה נוספות כגון בתוך הכיס עצמו ובקרקעית הכיס וניתן גם להדביק לוחות בידוד על הדופן הפנימית של הכיס על מנת לשפר את הבידוד התרמי של הדופן הפנימית.

 

לשאלתך:  לא ניתן להעריך עלויות ללא בדיקה בשטח. ניתן לבצע אטימה באופן עצמי רק אם מקור הנזילה שמעל למשקוף הנו ברור וגלוי לעין. את כל שאר העבודות יש להשאיר בידי אנשי איטום או אנשי אלומיניום (או שניהם).

 

בברכה,

גבי

 13/12/2010 18:32:48 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום חלון כיס שחודרים דרכו גשמים ורוחות  (עדי)

  פתח הודעה בחלון חדש אטימת חלון כיס  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש תודה!  (עדי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs