איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום סדקים  (זהבה)

שלום!

בעבר שלחתי לכם מייל בענין איטום סדקים, לפני כשנה וחצי בניתי תוספת לבית קיים מקדימה חדר ילדים ומטבח, ובצד האחורי ממ"ד שצמוד לבית והכניסה אליו מחדר ילדים קיים.

3 חודשים לאחר שבניתי החלו התוספות לזוז, ונוצרו סדקים, לאחר שעברה שנה וחודש מהבניה הבאתי בעל מקצוע שיתקן את הסדקים, בין תוספת המטבח למבנה הישן הרימו את הריצוף וריצפו עם קו חתך בריצפה ובצדדים בחוץ הניחו פחי תפר וכן גם חומר גמיש, בתקרה בוצעה הנמכה של גבס שמחוברת רק למבנה הקיים לא החדש, שבמידה ותיהיה תזוזה לא יפגע בפעולה שנעשתה, בחדר הילדים בוצעה תיקרת גבס שמכסה את הסדק בתקרה בחיבור, כמו כן היא חוברה רק למבנה החדש ולא הישן, בעל המקצוע השאיר תזוזה של 1.5 סמ` במידה ויעבוד, וכן בין הממ"ד לחדר גם שם בוצעו עבודות גבס.

מה שנוצר לי בחצי השנה האחרונה לאחר התיקון המבנים עדיין עובדים, ונוצר בחדר הילדים תפר התפשטות לכל האורך צמוד לקיר הקיים והגיע כבר ל-1 סמ` , בצירוף במטבח נוצר פס פתוח 0.5 ס"מ פתוח, הממ"ד שוב מושך את עצמו מהכובד ונוצר שוב סדק ומבחוץ רואים את זה.

הבאתי שוב את המהנדס הוא טוען שהמבנים שבונים לתוספת קיימת יש להם תזוזה בין 3 חודשים מהבניה עד שנתיים, הוא ביקש ממני להביא שוב את בעל המקצוע שיאתום לי הסדק שנוצר בין הממ"ד למבנה הקיים מבחוץ. הבאתי את בעל המקצוע הוא בחן את עבודתו שבוצעה לפני חצי שנה ואמר לי שהמבנה שלי עובד יותר מדי חזק, הוא אמר לי שבחדר הילדים כבר נוצר 1 ס"מ תפר התפשטות, ויש לו עוד 0.5 סמ" לזוז אחרת בתקרה יהיה סדק והוא ראה שגם התקרה מהגבס שבנה במטבח יש עליה לחץ מהמבנה החדש ונוצרה בליטה קטנה רק מי שמבחין רואה כלפי מטה.

גשם לא נכנס לי מאחר ולמעלה יש יריעות בוטניות וכן פחי תפר לכל אורך החיבור בין הקיים לחדש. בסדקים שנוצרו כרגע בממ"ד מבחוץ הוא יסגור עם פחים פינות לכל האורך... וכן מילוי של חומר קצף.

מה עלי לעשות????? זה מאוד לא נעים לי שאני רואה את התפר בתוך הבית את הסדק שנוצר, בעל המקצוע מבקש ממני לא לתקן כרגע לתת למבנה לזוז עד הקיץ הבא.... לפעמים עולה בי מחשבה שאני פשוט מאוד יהרוס את מה שבניתי (מבחינה כלכלית לא מתאפשר לי  כרגע) ולחזור לבית הקטן שהיה לי.... אני רוצה לדעת מה אני אמורה לעשות ולאן מובילים סדקים כאלה מפסיקים או ממשיכים לעבוד.....

מצטערת על המייל הארוך פשוט אין לי ברירה... אין לי למי לפנות

 13/12/2010 11:17:54 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום סדקים  (זהבה)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש תיקון סדקים ותפרי התפשטות  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש איטום סדקים  (זהבה)

      פתח הודעה בחלון חדש תיקון סדקים- תפרי התפשטות  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs