איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

רטיבות ליד חדר אמבטיה  (גבי)

שלום גיל,

 

אמינותן של חברות ביטוח שואפת לאפס בנושאים אלו כך שעליך לקחת את דבריהן בהתאם.   בעקרון תיתכן בעיה של נזילה מצנרת הדלוחין שמתחת לריצוף, אם כי נזילות מסוג זה יותר נוטות להחריף עם הזמן.

 

בכל מקרה ישנה גם בעיה באיטום אשר בקירות ואולי גם באיטום מתחת לריצוף- שאחרת לא היית מגלה סימני רטיבות מהצד השני (החיצוני) של חדר האמבטיה.

 

תוכל להסיר את הרובה הישנה ולבצע במקומה רובה אקרילית חדשה. אין צורך להוסיף חומר כלשהו לרובה אקרילית אך יש פשוט ליישם אותה בדיוק על פי הוראות היצרן וללא דילול עם עודף מים.   בחיבורים אחרים, כגון בין רצפה לקיר או בין אמבטיה לקיר יש לאטום עם חומר גמיש (מסטיק) כגון סופר 7 או סיקפלקס 11FC.

 

שים לב שפתרון מסוג זה אינו פותר כלל את בעיית האיטום של הקירות או את בעית האיטום תחת הריצוף- במידה והאחרונה אכן קיימת.  מסיבה זו פתרון שכזה יהיה תמיד אילתור זמני.  פתרון יסודי כרוך בעבודות איטום רחבות יותר שמתבצעות לאחר הסרת הקרמיקה (בקירות ו/או ברצפה).    יתכן גם מצב בו הרטיבות ממשיכה לעבור תחת פתח החדר, אל מתחת לריצוף החיצוני הסמוך.  במקרה שכזה ההמלצה היא חד משמעית- לפרק את הריצוף באמבטיה ולאטום מחדש.

 

בהצלחה,

גבי

 02/12/2010 17:29:58 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש רטיבות ופתרונה  (גיל)

  פתח הודעה בחלון חדש רטיבות ליד חדר אמבטיה  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש המשך רטיבות  (גיל)

      פתח הודעה בחלון חדש רטיבות באמבטיה  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs