איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

צביעת קירות  (גבי)

שלום אבי,

 

מתאור דבריך מסתבר שישנה  עדיין רטיבות תחת המרצפות. לא ניתן לדעת על כמה רטיבות מדובר בדיוק.  במקרה שישנה רטיבות גדולה מאוד אין כל טעם לבצע צביעת קירות אלא יש לפרק את הריצוף ולהחליף את מצע החול הרטוב.  פעולה זו היתה אמורה להתבצע במקור מייד לאחר ההצפה (כנראה במימון חברת הביטוח). 

 

אם כמות הרטיבות מאוד זעירה ניתן לבצע שוב את אותן הפעולות שביצעת. דהיינו- לגרד את הצבע והבטון מהאזור, לתת לעסק להתייבש ורק אחר כך לבצע תיקון. תיקונים יש לבצע עם שפכטל שמיועד עבור קירות חוץ ולא עם שפכטל אמריקאי רגיל.  את צביעת הקירות יש לבצע עם צבע נגד עובש.

 

ישנן גם "פתרונות ביניים" אך אלו אינם רצויים. לדוגמא: פרוק שורת הריצוף הקרובה לקירות, איטום הקירות בחומר צימנטי והחזרת הריצוף למקומו. בתחתית הקירות יש לבצע תחילה טיט צימנטי המועשר בדבק לטקס SBR.    פתרון מסוג זה אינו מומלץ אלא במקרים חריגים ואם קיימת רטיבות רבה תחת הריצוף יש לפרק ולהחליף.

 

מומלץ פשוט לפרק תחילה מרצפת או שתיים ולבדוק מהי כמות הרטיבות הקיימת כעת תחת הריצוף.

 

בברכה,

גבי

 21/11/2010 06:15:08 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש סימני רטיבות  (אבי)

  פתח הודעה בחלון חדש צביעת קירות  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש רטיבות  (אבי)

      פתח הודעה בחלון חדש צביעת קירות מעל פנלים  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs