איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום גג - עם יריעות ופוליגג  (גבי)

שלום איציק,

 

חומרי אטימה אקרילים אינם משתמשים לאיטום רצפות וחניונים. כנראה שראית חומר משחתי על בסיס פוליאוריטן, שמשמש גם לאיטום רצפות חניונים, גגות וכדומה.

 

על גג שכבר יש עליו פוליגג ניתן לבצע איטום עליון עם חומרים אקרילים בלבד ולא עם חומרי אטימה מסוג אחר.   ראה נתונים נוספים במאמר על איטום גגות.  תוכל לבצע איטום על כל השטח עם חומרים מתקדמים יותר כגון פוליגג סופר M, מולטיגג או מאסטרגג.

 

אך ההמלצה היא לבדוק את מצבו של הגג בשטח ולהחליט בהתאם. במצבים כפי שתארת ניתן לשער שהטוב ביותר יהיה להסיר את כל האיטום ולבצע אותו מחדש- עם יריעות ביטומניות. כמו כן תיתכן חדירת רטיבות מהקירות סביב הגג וכדומה ויש לבדוק זאת בשטח.    באופן כללי- אם היריעות רופפות וניתקו מהגג במספר מקומות, יש להחליף אותן.  פתרונות של מריחת חומרים מעל יריעות, ובמיוחד כאשר ישנם פגמים מהותיים ביריעות הקימות-  יהיו כמעט תמיד פחות טובים (ובסופו של דבר יותר יקרים) מהחלפת היריעות.

 

בברכה,

גבי

 19/09/2010 17:49:08 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום גג  (איציק)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום גג - עם יריעות ופוליגג  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs