איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

אטימת ספי חלונות , מעקה מרפסת  (גבי)

שלום אורן,

 

ברכות על ההתקדמות בבניה.

 

אטימת ספי חלונות מתבצעת עקרונית עוד לפני הרכבת הספים, עם חומרי אטימה צימנטים.  אני מקווה שכך זה בוצע אצלך.  אטימה נוספת חיצונית מתבצעת כפי שתארת, עם סיקפלקס, בחיבורים סביב הסף. כך שהבנת נכון.  

 

לא ברור משאלתך אם כבר ישנו ציפוי חיצוני או צבע מבחוץ. במקומות שבהם ייושם הסיקפלקס. אם ישנו צבע- בצע מעליו את הסיקפלקס. אם אין - מרח פריימר של סיקפלקס על הבטון / הטיח ואחרי הייבוש מרח את הסיקפלקס (רצוי סיקפלקס מסוג 11FC).   תוכל להשיג את החומר בגוון שתואם לזה של הסף (קרם / בז`).  אם תפרט יותר נתונים נוכל להבין יותר ולהסביר יותר. (מה בדיוק השאלה ?).

 

צינור גיבריט במעקה מרפסת:

 

מהתאור שלך אכן אין ודאות כלל ששם הבעיה. יתכן שהיא לגמרי במקום אחר, כגון בחוסר איטום על הקיר עצמו או בעיה אחרת במקום אחר- בצינור עצמו.

 

על כל פנים ממילא מומלץ לסגור את החיבור בין הצינור לשיש של המעקה, על מנת למנוע חדירת מים אל מתחת לשיש.   סיקפלקס אינו מתאים למטרה זו משום שהוא אינו מסוגל להדבק אל צנרת גיבריט.  תוכל להשתמש בחומרים ביטומנים כפי שעשית קודם או בחומר כגון "כל אוטם" של חברת פזקר.  

 

בהצלחה,

גבי

 02/09/2010 13:48:22 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש סיקה פלקס  (אורן)

  פתח הודעה בחלון חדש אטימת ספי חלונות , מעקה מרפסת  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs