איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום מרפסת בפוליאוריטן שקוף  (גבי)

בוקר טוב צח,

 

השיטה עצמה מיושמת בארץ מספר שנים בודדות בלבד כך שלא ניתן להעיד על אורך החיים שלה.   בעקרון היא עובדת היטב כל עוד הכנת השטח מתבצעת כראוי, המרצפות יציבות , אין תזוזות על שטח הגג (שזה תלוי גם בגודלו ) ואין רטיבות רבה שכלואה תחת הריצוף. את כל הגורמים האלה יש לבדוק בשטח על מנת לתת הערכת כדאיות.     זכור שהשיטה הטובה ביותר היא להסיר את כל הריצוף ולבצע אטימה מחדש. (ראה מאמר ראשי בנושא,  על איטום מרפסות עם יריעות).    השיטה של אטימה בפוליאוריטן על הריצוף הקיים לא יכולה להשתוות לה , לא באיכות ולא באורך החיים.

 

לשאלתך :

 

באופן כללי , ככל שהשכבה עבה יותר כך היא חזקה יותר ועמידה יותר מפני סדיקה. אך ככל שהיא תהיה עבה יותר כך היא תהייה יותר מורגשת ובולטת לעין ולמגע.      במרפסת בעלת שטח קטן יחסית ושמצב האריחים בה יציב הגיוני להשתמש בשכבה דקה. למרפסות גדולות או גגות מרוצפים כדאי לעבות את השכבה.  ישנם גם חומרים מתחרים כגון "מריסיל" של חברת  אלרם 09-7662220 היוצרים שכבה עבה.

 

בהצלחה,

 

גבי 

 02/09/2010 05:29:43 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש חומר פוליאוריתני על מרצפות  (צח)

  פתח הודעה בחלון חדש ועוד  (צח)

    פתח הודעה בחלון חדש איטום מרפסת עם פוליאוריטן שקוף  (גבי)

      פתח הודעה בחלון חדש תודה ושאלה  (צח)

        פתח הודעה בחלון חדש איטום מרפסת בפוליאוריטן שקוף  (גבי)       << את/ה כאן

          פתח הודעה בחלון חדש תודה רבה  (צח) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs