איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום קירות חוץ  (גבי)

שלום מיכל,

 

הסיקה טופ 107 הנו חומר צימנטי וככזה לא ניתן למרוח אותו על יריעות אלא רק על גבי משטחים צימנטים (בטון וכדומה). כמו כן אין להלחים עליו יריעות ביטומניות.

 

איטום קירות חוץ שנמצאים תחת הקרקע יכול להתבצע עם הסיקה טופ לבדו או עם חומרי אטימה ביטומניים משחתיים- במריחה.   בחירת החומר תלויה במה שקיים כעת על קירות / יסודות המבנה. כאשר קיים כבר חומר ביטומני- ממשיכים לאטום עם ביטומני. אחרת- ההעדפה ברוב המקרים היא על החומר הצימנטי.

 

עבודות האיטום עצמן מתבצעות על גבי התשתית של המבנה- מאחורי שכבת הטיח. יש לבצע חפירה לעומק, לגלות את הקירות, להסיר חלקי טיח ובטון רופפים, לבצע תיקונים במקומות נחוצים ורק אחר כך לאטום- בהתאם לחומר שכבר קיים (או שאינו קיים) בקירות.   בנוסף יש לדאוג לניקוז המים כך שלא יקוו בסמוך לקיר ולהגנה על שכבת האיטום עם לוחות קלקר.   האיטום עצמו מטפס במעלה הקיר עד מעבר לגובה הקרקע כך שברוב המקרים יהיה צורך לבצע מעליו שכבת טיח חדשה.

 

ראי מאמר כללי על איטום רטיבות בקירות בקומות קרקע.

 

אם תצרפי תמונות של קירות החוץ נמח לעזור הלאה, אך בעיות שכאלה יש כמובן לבדוק בשטח ולתת פתרון בהתאם.

 

בברכה,

 

גבי

 27/07/2010 18:24:52 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש רטיבות מעל הפנל מרטיבות חוץ  (מיכל)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום קירות חוץ  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs